Przetwarzanie danych w firmie

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: Dalla »

W mojej firmie przetwarza się dane klientów. Teraz weszły przepisy RODO i muszę doszkolić swoich pracowników. Wyślę ich na ten kurs szkolenie rodo gdańsk bo podobno to najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.

suplementy legnica
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
Bezimienny867
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:28

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: Bezimienny867 »

Zaufałem tej ofercie i jak najbardziej nie mam na co narzekać. Zdecydowałbym się znowu
To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości
Awatar użytkownika
Finalowy98
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:15

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: Finalowy98 »

Ja zawsze sprawdzam blogi szukając takich informacji. Według mnie to dobre źródło informacji.
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
Awatar użytkownika
itada
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:42

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: itada »

Oki
Awatar użytkownika
olka
Posty: 42
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: olka »

Moim zdaniem bardzo dobrze, że przeprowadza się takie szkolenia z RODO i innych dyrektyw, gdyż ochrona danych osobowych w firmie jest niesamowicie ważna. Nie tylko ze względów kar finansowych, ale także i zaufania klientów. Należy wiedzieć, jak przechowuje się dane firmowe, jak i personalne. Można też, jeśli nadal, czy to po szkoleniu czy przed, po prostu zapytać jakąś kancelarię, adwokata, a nawet radcę prawnego.

flagą polski
oluś

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: oluś »

wiadomo, że należy wypracować system bezpiecznego przetwarzania danych w firmie., Ale ważne jest też to by zachować wszystkie normy bezpieczeństwa przy ich niszczeniu. Tu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy takiej firmy jak ForestOdpady https://forestodpady.pl/niszczenie-dokumentow/. Wykonują utylizacja dokumentów z dbałością o wszystkie przepisy, mają wykształconych w tym kierunku pracowników, klient po wszystkim otrzymuje certyfikat potwierdzający ich zniszczenie.
Awatar użytkownika
Ania33
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:29

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: Ania33 »

Na pewno przyda Ci się certyfikat dotyczący ochrony danych itd. Może firma https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... i-audytowe coś tu zaradzi. Dla mnie przeprowadzali testy jakości i wystawiali certyfikaty zgodne ze wszystkimi normami branżowymi więc może i RODO by się zajęli.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: rumaczek »

Ja raczej z tym problemów u siebie w firmie nie mam i tym bardziej, ze mamy elektroniczny obieg dokumentów u mnie w przedsiębiorstwie. Właśnie dlatego zdecydowałem się na wdrożenie tego rozwiązania gdyż wiem, ze dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić całkiem sporo papieru oraz czasu.
Luśka

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: Luśka »

Tam gdzie występuje przetwarzanie danych tam powinno być szkolenia z zakresu RODO które zrobisz tutaj https://www.isecure.pl/ Nie tylko zrobią szkolenie ale także audyt firmy który wskaże wrażliwe punkty w firmie jeśli chodzi o dane. Za niewielkie pieniądze twoja firma dostanie należyte przeszkolenie z tego zakresu a ty będziesz mógł spokojnie działać bez obaw o kary.
Miłosz89

Re: Przetwarzanie danych w firmie

Post autor: Miłosz89 »

Od kilku lat w Polsce obowiązują przepisy RODO, z tego względu dobrym pomysłem jest kurs dla inspektorów ochrony danych . Dzięki takim szkoleniom można zapewnić swojej firmie odpowiednie przeszkolenie w zakresie wykonywania oceny ryzyka oraz skutków wycieku danych osobowych.
ODPOWIEDZ