Sprawdzone filtry do wody

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 104
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Sprawdzone filtry do wody

Post autor: Dalla »

Ostatnio kupiłem sobie coś takiego https://prostozkranu.pl/ . Takie filtry skutecznie filtrują wodę, dzięki czemu mogę pić zdrową i czystą wodę. W dodatku w dobrej cenie.
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem

Awatar użytkownika
Finalowy98
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:15

Re: Sprawdzone filtry do wody

Post autor: Finalowy98 »

Jak widać, sporo opcji tu podrzuciliście. Na pewno z czegoś skorzystam.
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.

aga

Re: Sprawdzone filtry do wody

Post autor: aga »

jakiej firmy dzbanek najlepiej? i gdzie kupię online? ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

JarlP

Re: Sprawdzone filtry do wody

Post autor: JarlP »

Ano zgadza się, że lepiej stosować filtr do wody. My też zdecydowaliśmy się na filtr i woda smakuje lepiej a my mamy świadomość, że jest dla nas zdrowsza. Wybraliśmy filtr narurowy Cintropur od Global Concepts 2000 https://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjn ... cintropur/ i jesteśmy z niego zadowoleni. Dodam, że filtr ten oferuje mechaniczną filtrację cząsteczek, chemiczną filtrację poprzez wchłanianie cząsteczek za pomocą węgla aktywnego lub odkażanie wody poprzez naświetlanie promieniami ultrafioletowymi UVC.

ODPOWIEDZ