Fryzjer

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
jusatr

Fryzjer

Post autor: jusatr »

Jak często chodzicie do fryzjera? Ja planuję zapuścić włosy, ale kiepsko mi to idzie, nie wiem dlaczego tak wolno rosną, niby wiem, że regularnie powinnam podcinać końcówki, a jednocześnie żal mi każdego centymetra, też tak macie? W naszym mieście jest naprawdę profesjonalny salon fryzjerski i planuję się do nich zapisać :)
Felinka7877

Re: Fryzjer

Post autor: Felinka7877 »

Ja chodzę na wygładzanie włosów regularnie. Sama mam problem z włosami, które cały czas się strączkują (o tym mowa https://kadyshop.pl/wlosy/straczkowanie ... /gcge_nymg). Zabiegi wygładzające włosy są popularnymi procedurami kosmetycznymi, które mają na celu poprawienie wyglądu i kondycji włosów, zwłaszcza tych, które są falowane, kręcone lub mocno puszą się. Te zabiegi pozwalają uzyskać gładkie, lśniące i łatwiejsze do ułożenia włosy. Istnieje wiele różnych metod wygładzania włosów, z których najpopularniejsze to prostowanie keratynowe, prostowanie chemiczne i prostowanie parowe. Prostowanie keratynowe, zwane także zabiegiem keratynowym, polega na nanoszeniu specjalnej mieszanki zawierającej keratynę i inne składniki odżywcze na włosy, a następnie suszeniu i prostowaniu przy użyciu gorącego prostownicy. Keratyna pomaga wygładzić włosy, naprawić uszkodzenia i nadaje im połysk. Efekty tego zabiegu utrzymują się przez kilka miesięcy, a po tym czasie można go powtórzyć. Prostowanie chemiczne to trwalszy sposób na wygładzenie włosów. W tej procedurze używa się preparatów chemicznych, które zmieniają strukturę włosa, łamiąc wiązania siarczkowe. To pozwala na długotrwałe wyprostowanie włosów, jednak może uszkodzić włosy, dlatego ważne jest, aby wykonywać go u doświadczonego fryzjera i stosować odpowiednią pielęgnację po zabiegu. Prostowanie parowe to stosunkowo nowa metoda wygładzania włosów, w której para wodna jest używana do delikatnego wyprostowania włosów, bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Jest to bardziej delikatna opcja niż tradycyjne prostowanie gorącym prostownicą, co może być korzystne dla włosów, które są osłabione lub uszkodzone.
chłopak

Re: Fryzjer

Post autor: chłopak »

Jeśli poszukujesz sprawdzonego sklepu oferującego wysokiej jakości sprzęty fryzjerskie, to warto zajrzeć na stronę https://fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet-fr ... i-248.html. Tam możesz znaleźć kilka interesujących propozycji w atrakcyjnych cenach. Moja znajoma poleciła mi to miejsce, więc myślę, że warto byłoby się tam rozejrzeć.
maria

Re: Fryzjer

Post autor: maria »

Kiedy szukałam sprawdzonego salonu fryzjerskiego, moja koleżanka powiedziała mi o firmie Akademia Perfect Hair. Przejrzałam ich ofertę i kilka usług przyciągnęło moją uwagę. Chciałabym wprowadzić jakąś zmianę w moim wyglądzie, więc myślę, że koloryzacja i strzyżenie będą idealne. Ich oferta ma szeroki wachlarz: od metamorfozy po koloryzację.
ODPOWIEDZ