Jesienny wypoczynek

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Avita

Jesienny wypoczynek

Post autor: Avita »

Zawsze byłam osobą, która lubi odpoczywać w sposób niestandardowy (lubię sporty ekstremalne) ale też poza sezonem. Teraz akurat planuję pobyt nad morzem typowo wypoczynkowy, jak mówi mój partner "sanatoryjny":D I szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca na nocleg. Możecie powiedzieć, które Hotele w Krynicy Morskiej są godne polecenia? Jak najbliżej plaży.
jagódka

Re: Jesienny wypoczynek

Post autor: jagódka »

Sama chętnie bym się gdzieś wybrała i odpoczęla :) Niestety mój samochód dużo pali i w dalsze podroże, jazda własnym wozem jest po prostu dla mnie bardzo kosztowana. Jak już się zdecyduję na jakiś urlop to tylko z wynajem samochodów Kraków To sprawdzona wypożyczalnia samochodów, która oferuje świetne ceny jak na nasz dzisiejszy rynek.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Ninka

Re: Jesienny wypoczynek

Post autor: Ninka »

Ja kocham jesień i zimę nad morzem. Sporo ludzi wybiera wtedy góry a ja uwielbiam te puste plaże, można pospacerować, wypocząć bez tumów ludzi, nawdychać się jodu i naładować akumulatory na resztę roku. Co do konkretów to kocham Kołobrzeg, to takie moje miasto (może kiedyś tam się przeprowadzę :) A w Kołobrzegu mój ulubiony nocleg to MS PRO Apartamenty w spokojnej dzielnicy Podczele https://www.ms-probiznes.pl/oferta Apartamenty są komfortowo wyposażone, nowoczesne, położone bliziutko plaży no i na miejscu znajduje się strefa Fitness & Spa, także to mega przyjemna sprawa :)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 48
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:31

Re: Jesienny wypoczynek

Post autor: kasiunia »

Także lubimy poza sezonem odpoczać a piękna polska jesień jest idealnym do tego momentem.Zaś idealnym miejscem są Mazury. To także miejsce wręcz stworzone dla inwestycji w nieruchomości. Mam na myśli nowe apartamenty na Mazurach , które bardzo nam się spodobały i bardzo odpowiada nam taka inwestycja, z której możemy w dowolnym momencie skorzystać.

wypracowanie z nad niemnem
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Jesienny wypoczynek

Post autor: adamka »

Na jesienny wypoczynek można wynająć samochód online i wyruszyć gdzieś na zwiedzanie. Możesz na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -internet/ poczytać jak wygląd wynajem samochodu online
ODPOWIEDZ