Najlepszy dom dla seniorów

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Tybita76
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2021, 9:46

Najlepszy dom dla seniorów

Post autor: Tybita76 »

Zdecydowalibyście się oddać bliskiego członka rodziny do domu opieki? Są sytuacje, kiedy nie jesteśmy w stanie zadbać o kogoś na tyle, w jakim stopniu wymaga jego choroba. Ja postawiłabym na niepubliczny dom opieki, bo takim placówkom zdecydowanie bardziej ufam. Jakie wy macie stanowisko?
Oleńka

Re: Najlepszy dom dla seniorów

Post autor: Oleńka »

Tybita76 pisze: ↑15 sie 2021, 9:50 Zdecydowalibyście się oddać bliskiego członka rodziny do domu opieki? Są sytuacje, kiedy nie jesteśmy w stanie zadbać o kogoś na tyle, w jakim stopniu wymaga jego choroba. Ja postawiłabym na niepubliczny dom opieki, bo takim placówkom zdecydowanie bardziej ufam. Jakie wy macie stanowisko?
Sama jakiś czas temu stałam przed taką decyzją i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Klinikę Seniora w Poznaniu. Wybór padł na tą placówkę, ponieważ dodatkowo oferują transport medyczny https://klinikaseniora.pl/transport-medyczny/, co było dla nas bardzo istotne.
ODPOWIEDZ