Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Wincenty1978
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2020, 19:18

Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: Wincenty1978 »

Cześć, poszukuję fotografa, który wykona zdjęcia w siedzibie firmy do wykorzystania potem na profilach w mediach społecznościowych. Portrety pracowników, kilka ujęć z biura i z produkcji. Kogo polecacie? A może ktoś z was się tym zajmuje?
Awatar użytkownika
joachima70
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:33

Re: Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: joachima70 »

Polecałabym sibuistudio.pl, robią profesjonalne zdjęcia dla firm. Dobra jakość i wiedzą jak zrobić zdjęcie, żeby wszystko wyglądało naprawdę fachowo. To fajne rozwiązanie wizerunkowe, sprawdź.
Awatar użytkownika
berszi
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:41

Re: Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: berszi »

Warto szukać takich informacji na blogach. Ja polecam https://jakitatuaz.pl/
Awatar użytkownika
Tomirad
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:31

Re: Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: Tomirad »

Z tego co widzę to jest to naprawdę porządna oferta. Warto wziąć ją pod uwagę.
[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca.
Awatar użytkownika
lowell77
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: lowell77 »

Jeśli poszukujesz odpowiednich usług fotograficznych to odwiedź tę stronę https://zleca.pl/wykonawcy/fotografia. Na tej stronie firmy oraz osoby prywatne wystawiają swoje usługi. Możesz odezwać się do wybranego fotografa i wszystko z nim ustalić. Zapytaj fotografa, czy dostaniesz tylko odbitki, czy też zdjęcia w formie cyfrowej - to istotne.
Awatar użytkownika
ddickens
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: ddickens »

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią. Warto szukać fotografa na takich stronach ze zleceniami.
roczuś

Re: Fotograf do zdjęć siedziby firmy

Post autor: roczuś »

W zasadzie nie jest łatwo kogoś takiego znaleźć, ale na pewno wam się uda. Ja potrzebowałam zdjęcie do paszportu expressfotka.pl i na szczęście koleżanka poleciła mi zakład Express Fotka. i w kilka chwil dosłownie miałam zdjęcia na mailu, bo sobie taką usługę dobrałam. Naprawdę szybko i wygodnie, co by nie powiedzieć.

chipy
ODPOWIEDZ