Jaka brama na działkę

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Klaraś

Jaka brama na działkę

Post autor: Klaraś »

Planuję zainstalować u siebie bramę automatyczną, powiedzcie tylko - pytanie do osób posiadających taką - czy zimą brama automatyczna się sprawdza? Nie ma żadnych problemów?
naduśka88

Re: Jaka brama na działkę

Post autor: naduśka88 »

Oczywiście, że sprawdza się zimą! Nawet jest to ogromne ułatwienie, gdy mały pilot do bramy wjazdowej pozwala na jej otwarcie bez konieczności wysiadania z samochodu, co przy niskich temperaturach nie należy do zbyt przyjemnych. Zdecydowałam się na usługi https://sukcesgroup.pl/sklep/pl/tenpilot/ i nigdy nie miałam nawet najmniejszych problemów.
Szymeś

Re: Jaka brama na działkę

Post autor: Szymeś »

W przypadku kiedy szukacie dobrej jakości bramy to należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość wykonania, nowoczesny styl, funkcjonalność oraz odpowiednie warunki techniczne (aby utrzymywała ciepło). Dlatego też ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę BramoTechnika u których znajdziecie zarówno wersje segmentowe do domu, jak i te przemysłowe https://www.bramotechnika.pl/oferta/bramy-przemyslowe Mam nadzieję, ze znajdziecie najlepsze rozwiązania na długie lata. Tym bardziej, że jest to firma która również może skutecznie zająć się całą realizacją. Pozdrawiam!

tv n a
Awatar użytkownika
jagoda
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:58

Re: Jaka brama na działkę

Post autor: jagoda »

Mi się bardzo podobają bramy segmentowe, wyglądają nowocześnie, najlepiej w grafitowym kolorze. Wygodne są też te z dodatkowymi drzwiami. :0 :) :) :D :D
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Jaka brama na działkę

Post autor: adamka »

Zastanawiałam się nad tym rozwiązaniem i zdecyduję się raczej na bramę segmentową wiśniowski UniTherm ze względu na je doskonałe parametry termoizolacyjne, zależy mi na obniżeniu kosztów ogrzewania
ODPOWIEDZ