Tani kredyt?

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Idzia80
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 14:17

Tani kredyt?

Post autor: Idzia80 »

Cześć forumowicze :)
Myślicie, że możliwe jest znalezienie taniego i wygodnego kredytu? Pomyślałam, że pomocne mogłoby być skontaktowanie się z doradcami kredytowymi. Mnie zainteresowała oferta czasnakredyt.pl. Dajcie znać, czy warto!
Awatar użytkownika
ryszarda_70
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2020, 16:13

Re: Tani kredyt?

Post autor: ryszarda_70 »

Doradcy z CzasNaKredyt bardzo mi pomogli, kiedy starałam się o kredyt na fotowoltaikę. Byli w stanie wszystko dokładnie wytłumaczyć i zapewnić mi naprawdę korzystne warunki, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Polecam!

pompa ciepła odwierty
jakuzą

Re: Tani kredyt?

Post autor: jakuzą »

Wiem, że to jest konkretnie ważne, dlatego może zamiast kopać się po kostkach i szukać tam, gdzie nie powinniśmy zdecydujemy się na coś, co na pewno pomoże? Mam na myśli na przykład takiego https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elk/ pośrednika. On ma najwięcej ofert w zanadrzu i coś nam podpowie.
łuta

Re: Tani kredyt?

Post autor: łuta »

Idzia80 pisze: ↑10 mar 2021, 11:19 Cześć forumowicze :)
Myślicie, że możliwe jest znalezienie taniego i wygodnego kredytu? Pomyślałam, że pomocne mogłoby być skontaktowanie się z doradcami kredytowymi.
Na pewno można znaleźć taki kredyt, tak samo jak i pożyczkę. Jakiś czas temu bardzo fajną ofertę na darmową pożyczkę miała Wonga, nie wiem jak jest teraz.
oewonga_pożyczki

Re: Tani kredyt?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
W Wonga nadal mamy ofertę darmowej pożyczki - jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

ostrzałka ganzo
Księżyc

Re: Tani kredyt?

Post autor: Księżyc »

Frankowicze też chcieli tani kredyt i zobaczcie jak skończyli :) lepiej udać się do kogoś, kto ma w tym doświadczenie i doradzi wam, co będzie najlepszym wyborem. Na szczęście, kredyt hipoteczny bnp paribas zostanie unieważniony każdemu, kto się do nich zgłosi i przestawi swoją sprawę. Chociaż tyle sprawiedliwości.
Łabei

Re: Tani kredyt?

Post autor: Łabei »

oewonga_pożyczki pisze: ↑23 cze 2021, 23:06 Cześć,
W Wonga nadal mamy ofertę darmowej pożyczki - jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Jeśli zdecyduję się na większą pożyczkę, to jak wygląda później spłata rat?
oewonga_pożyczki

Re: Tani kredyt?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
spłaty rat w Wonga dokonuje się co miesiąc, zgodnie z harmonogramem, który razem z potwierdzeniem wypłaty dostajesz na skrzynkę e-mailową zaraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Proponujemy dwie formy spłaty pożyczki – do wyboru :
1. Spłata pożyczki może być dokonana przez naszą stronę internetową wonga.com. Jeśli posiadasz pożyczkę ratalną, wybierz jaką część zobowiązania chcesz spłacić: aktualną ratę czy większą kwotę. Natomiast w przypadku pożyczki krótkoterminowej, jesteś zobowiązany spłacić całość kwoty.
2. Drugim sposobem spłaty pożyczki jest zwykły przelew bankowy. Możesz go zrobić z dowolnego rachunku bankowego bądź dokonując określonej wpłaty na Poczcie, czy w banku. W tytule przelewu podaj swoje imię i nazwisko, a jako odbiorca wpisz po prostu Wonga. Zalecamy, by spłatę pożyczki poprzez przelew tradycyjny dokonać dwa dni robocze przed terminem spłaty. Wtedy Twoja spłata zostanie zaksięgowana w terminie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
łotwa

Re: Tani kredyt?

Post autor: łotwa »

W sumie z tymi tanimi to jest różnie. Chwilówki na przykład są okej, ale wydaje mi się, że jeśli nie mamy pewności spłaty, to mogą nas pogrążyć. Z kolei takie https://kredytypoznan.com/kredyt-z-oddz ... edytowego/ porady mówią, gdzie warto iść po ten kredyt. Czasem to nie jest takie oczywiste.
alkaa

Re: Tani kredyt?

Post autor: alkaa »

No w sumie, żeby znaleźć idealny dla siebie produkt - to jest fakt... Trzeba się swoje naszukać, ale ja przykładowo lubię sprawdzać oferty na portalach typu https://kokos.pl/pozyczka-do-500-zl/ - gdzie wiecie... - jest dostępny ranking, ważne informacje i wszystko można na spokojnie sobie porównać.
bala

Re: Tani kredyt?

Post autor: bala »

Od znajomych słyszałam, że wzięli bardzo atrakcyjny kredyt w swoim banku. Należą do Banku Spółdzielczego w Raszynie. Ja póki co nie brałam żadnych kredytów, ale mam spore plany remontowe w domu i bez kredytu ani rusz. Dlatego też rozważam tę ofertę.
vikka

Re: Tani kredyt?

Post autor: vikka »

Pożyczka leasingowa poznań interesuje też was? Jak tak, to słyszałam że tutaj - newleasing.pl można znaleźć w tym kierunku atrakcyjne oferty. Także warto byłoby to sprawdzić. Tym bardziej, że oferują oni dogodne warunki pożyczkowe.
lilaa

Re: Tani kredyt?

Post autor: lilaa »

Myślę, że dobrym wyborem będzie też jednak ferrari leasing https://leasing.sos.pl/blog/leasing-ope ... -dlaczego/ . Tutaj faktycznie oferta jest bardzo atrakcyjna i przede wszystkim zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi
Emila52

Re: Tani kredyt?

Post autor: Emila52 »

Zawsze wzięcie pożyczki jest trudne. Jeśli więc planujesz ją wziąć, polecam zapoznać się ze stroną: https://wygodnepozyczki.pl/artykul/pozy ... nkowa-lodz . Tutaj znajdziesz informacje o pożyczkach pozabankowych w Łodzi. Dobre zaznajomienie się z tematem zminimalizuje ryzyko popełnienia błędu
ODPOWIEDZ