Wynajem ścianek wodnych

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Derwit-94

Wynajem ścianek wodnych

Post autor: Derwit-94 »

Cześć. Słyszeliście może o firmie sciankiwodne.pl? Zastanawiam się, czy nie wynająć od nich ścianki bąbelkowej na targi biznesowe, które mają się odbyć w mojej firmie. Jak myślicie, czy taka dekoracja będzie pasować?
Awatar użytkownika
Mariam1975

Re: Wynajem ścianek wodnych

Post autor: Mariam1975 »

Sama byłam bardzo ciekawa tego, jak działa ścianka wodna. Mnie się one bardzo podobają i uważam, że pasują nie tylko na targi, ale i na przykład na przyjęcia weselne. Zdecydowanie urozmaicają wystrój. Na Twoim miejscu bym się zdecydowała :)
koleś

Post autor: koleś »

Fakt, że to może być fajną atrakcją na wesele, ale jak to Ci ktoś pijany zepsuje, to może być słabo. A skoro mowa o czymś takim, to ja się zastanawiam, czy na przykład podziękowania dla rodziców warto robić. Jak to widzicie? Jak na to w ogóle Wasi rodzice się zapatrują? Porozmawiajmy o tym, podzielcie się ze mną opiniami, bo to dla mnie ważne.
Awatar użytkownika
Andzi

Post autor: Andzi »

Ciekawa rzecz przyznaje, wcześniej o tym nawet nie słyszałam. Co do fajnych atrakcji na wesele to może i fotobudka od http://fotobudazwooda.pl powinna bardzo dobrze się sprawdzić. Fotobudka to świetna opcja na wesela, imprezy firmowe i wiele innych eventów.
ODPOWIEDZ