Zbiorniki na wodę

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:54

Zbiorniki na wodę

Post autor: heniutek »

Nie wiem czy zauważyliście, ale coraz więcej większych zakładów inwestuje w zbiorniki na wodę pitną. Jak wiadomo, warto mieć jakieś rezerwy wody, jednakże jeżeli chodzi o firmy produkcyjne, zatrudniające setki jak nie tysiące pracowników, bez problemu posiadają zasoby wody, które pozwoliłyby normalnie funkcjonować pracownikom przez długi czas.
Awatar użytkownika
swaniawski.alene
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 15:37
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Zbiorniki na wodę

Post autor: swaniawski.alene »

Zbiorniki na wodę jak i te ciśnieniowe wymagają dobrych śrub kraftland.pl/oferta/sruby/ , które sprawdzą się pod względem wytrzymałości i nie będą łamliwe. Znajomy polecił mi takie śruby w Bielsku, z których sam korzysta i w 100% jest zadowolony. Zamówiłem je i czekam teraz na specjalistę, który podejmie się wymiany śrub w zbiorniku. Jestem bardzo ciekawy czy zdadzą test wytrzymałościowy.
Awatar użytkownika
Tomirad
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:31

Re: Zbiorniki na wodę

Post autor: Tomirad »

Myślę, że naprawdę warto spróbować. Na pewno będziecie zadowoleni.
[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca.
Awatar użytkownika
sanford.maximillian
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2020, 14:59
Lokalizacja: Kielce

Re: Zbiorniki na wodę

Post autor: sanford.maximillian »

Warto zainwestować w taki zbiornik.
Awatar użytkownika
bahringer.ruben
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2020, 12:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbiorniki na wodę

Post autor: bahringer.ruben »

Jak najbardziej - warto. Zwłaszcza wtedy gdy posiadamy spory ogród i sporo kwiatów.
ODPOWIEDZ