Zdrowa herbata z Japonii

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
albin
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 23:46

Zdrowa herbata z Japonii

Post autor: albin »

Co wiecie na temat japońskiej matchy? Ja słyszałem, że ma sporo korzyści prozdrowotnych. Wiem, że ogólnie nie należy do najtańszych, ale dość przyzwoitą ofertę znalazłem na freshandgreen.pl. Kojarzycie ten sklep?
Awatar użytkownika
Lejla74
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 7:47

Re: Zdrowa herbata z Japonii

Post autor: Lejla74 »

Sklep jest jak dla mnie świetny, bo kupisz u nich naprawdę smaczną matchę, wysokiej jakości i zawsze świeżą. Na stronie znajdziesz też fajne przepisy z wykorzystaniem matchy, bo można z nią z powodzeniem eksperymentować w kuchni :)
Werońika

Re: Zdrowa herbata z Japonii

Post autor: Werońika »

Lejla74 pisze: ↑29 sty 2021, 19:27 Sklep jest jak dla mnie świetny, bo kupisz u nich naprawdę smaczną matchę, wysokiej jakości i zawsze świeżą. Na stronie znajdziesz też fajne przepisy z wykorzystaniem matchy[/url], bo można z nią z powodzeniem eksperymentować w kuchni :)
Jeśli chodzi o herbaty dobrej jakości, to polecam sklep https://swiatherbat.com.pl/. Bardzo duży wybór w dobrej cenie!
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Zdrowa herbata z Japonii

Post autor: Pamelka »

A skoro już mowa tutaj o herbatach, to czy mieliście kiedykolwiek okazję pić Yerba Mate SILVIANA? Ja ostatnio zamówiłam sobie tą herbatkę przez internet i musze przyznać, że jest świetna :) Nie tylko bardzo mi smakuje, ale dobrze się też po niej czuję ;) Dodaje mi energii :) Tak więc polecam spróbować ;)
ODPOWIEDZ