najem długoterminowy auta

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

najem długoterminowy auta

Post autor: salma43 »

Zastanawiam się czy najem długoterminowy auta jest dobrym pomysłem. Jest to forma dzierżawy, płaci się stałe raty i nie interesuje cię ubezpieczenie czy inne sprawy. Wydaje mi się że jest to lepsze niż leasing. Zgadzacie się ze mną?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: najem długoterminowy auta

Post autor: Pamelka »

Jeśli ktoś z Was chciałby wypożyczyć sobie samochód luksusowy lub sportowy, to polecam wypożyczalnię Global Elite Car z Warszawy. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://globalelitecar.pl/. Polecam, tym bardziej, że jak na takie fajne auta, to cena za wynajem wcale nie jest wysoka ;)
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 22
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:05

Re: najem długoterminowy auta

Post autor: Inka »

Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. To wygodne gdy np. nasze auto jest w warsztacie albo jeszcze nie kupiliśmy swojego pojazdu. Ja często korzystam z tej wypożyczalni https://beep.rent/ i mogę Ci ich polecić. Mają szeroki wybór pojazdów i atrakcyjne warunki wynajmu. Sprawdź.
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: najem długoterminowy auta

Post autor: jorka »

Ja mogę dać wam namiar na wypożyczalnia samochodów Katowice Sama często korzystam z ich usług i jak najbardziej polecam. Mają przystępne ceny a im dłuższy jest wynajem, tym bardziej się to opłaca. :)
mrówka

Re: najem długoterminowy auta

Post autor: mrówka »

Wiesz co, to wszystko zależy do wielu czynników - lokalizacji, tego jaki to ma być samochód itd. Ja uważam jednak, że warto postawić na sprawdzone i pewne firmy, takie jak VIP limuzyny Kilka razy miałem okazję korzystać z ich usług i nie zawiedli mnie ani razu.
dał

Re: najem długoterminowy auta

Post autor: dał »

Ja korzystałam z oferty firmy Dyniewicz, fajne auta na wesela, ale też na konferencje. Komfortowe samochody i kontakt bezproblemowy, jak ktoś jest z Warszawy i szuka fajnego autka pod wynajem to polecam :). Świetne ceny i naprawdę wysoka jakość oferowanych pojazdów.
ODPOWIEDZ