Gdzie na masaż leczniczy?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
grzymslawa62
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 7:56

Gdzie na masaż leczniczy?

Post autor: grzymslawa62 »

Gdzie w Warszawie waszym zdaniem najlepiej będzie zapisać się na masaż lecznicy? Słyszałam, że Akademia Ruchu to całkiem dobry gabinet i mają dobrych specjalistów. Zgodzilibyście się?
Awatar użytkownika
farida-87
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 19:38

Re: Gdzie na masaż leczniczy?

Post autor: farida-87 »

Jeśli interesuje Cię skuteczny masaż leczniczy w Warszawie, to właśnie do Akademii Ruchu powinnaś się wybrać. Nie pożałujesz, bo tamtejsi specjaliści działają cuda. Wiem to, bo sama korzystałam z ich usług. Postawili mnie na nogi :)
Remiś

Re: Gdzie na masaż leczniczy?

Post autor: Remiś »

a ja się masuje sam w domu. A dokładnie stosuję matę masującą Medivon Cosy mesh Rozkładam na fotelu, siadam, włączam i korzystam z tej przyjemności. Są różne poziomy masażu, którymi możemy sterować. Łatwa obsługa. Dobrze wykonanie. Materiał łatwy w utrzymaniu czystości.
Józef432

Re: Gdzie na masaż leczniczy?

Post autor: Józef432 »

Dobre pytanie. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze decydowali się na odpowiednią profilaktykę prozdrowotną. Na szczęście dzisiaj zakrzepica objawy daje na tyle wyrażne, że bez problemu powinniście w odpowiednim czasie zareagować i wybrać się do lekarza.
Joaśka

Re: Gdzie na masaż leczniczy?

Post autor: Joaśka »

grzymslawa62 pisze: ↑09 mar 2021, 17:57 Gdzie w Warszawie waszym zdaniem najlepiej będzie zapisać się na masaż lecznicy? Słyszałam, że Akademia Ruchu to całkiem dobry gabinet i mają dobrych specjalistów. Zgodzilibyście się?
Mi pomógł masaż leczniczy z Wellmetime.com w Warszawie, miałam straszne bóle pleców, na szczęście trafiłam w ręce bardzo dobrego specjalisty.
ODPOWIEDZ