Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
rudka
Posty: 59
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:34

Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: rudka »

Witam!
Szef poprosił mnie o zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników naszej firmy. Niestety nie posiadam w tym doświadczenia i kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać. Pomyślałam o integracji na świeżym powietrzu, może coś z większą dawką emocji typu quady czy paintball itp., tym bardziej że impreza ma się odbyć w czerwcu.... Jestem skłonna skorzystać z pomocy firmy, która organizuje od A do Z takie wyjazdy np. https://adrenalinaclub.pl/ . Co myślicie? Macie jakieś ciekawe pomysły? Proszę o pomoc!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:54

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: heniutek »

Jeżeli chodzi o paintball - bezpieczniejszą wersją jest laser-tag, czyli elektroniczna wersja paintballa. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak w praktyce wygląda paintball laserowy Warszawa to jest kilka miejsc, gdzie możesz spróbować swoich sił.

okulary brenda sklep
Awatar użytkownika
romaguera.pedro
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 14:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: romaguera.pedro »

Można zorganizować imprezę firmową, takie wydarzenia sprzyjają integracji pracowników. Mogą się odprężyć, poznać siebie nawzajem, co bardzo pomaga w budowaniu trwałych relacji pracowniczych.

_________________________________________________
imprezy firmowe integracyjne
Awatar użytkownika
bahringer.moshe
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2020, 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: bahringer.moshe »

Na pewno takie wyjazdy trzeba planować z pewnym wyprzedzeniem, aby wszystko zarezerwować.
Awatar użytkownika
bauch.lupe
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2020, 14:11
Lokalizacja: Strawczyn

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: bauch.lupe »

Należy zacząć od stworzenia listy osób, które na pewno na niego pojadą.
Awatar użytkownika
hilma63
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: hilma63 »

Na pewno skorzystałabym z oferty i pomocy firmy zewnętrznej.
Awatar użytkownika
DariaR
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:17

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: DariaR »

Zgadzam się z moją przedmówczynią. Lepiej zwrócić się do firmy z wieloletnim doświadczeniem i bogatych portfolio. Z doświadczenia znajomych zwróciłam się o pomoc do https://powerevents.pl/ i współpraca z nimi była czystą przyjemnością. Profesjonalni, sympatyczni i godni zaufania. Nasza integracja okazała się ogromnym sukcesem, zżyliśmy się ze sobą, a dodatkowo produktywnie spędziliśmy czas na warsztatach z pracy w zespole. Polecam!
Awatar użytkownika
Koralina
Posty: 107
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: Koralina »

Weź plecak młodzieżowy i zawczasu spakuj wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy - wodę utlenioną, nici, bandaże - zawsze może się przydać.
Męski Pub Bydgoszcz
Awatar użytkownika
jeanie.medhurst
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 19:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: jeanie.medhurst »

Trzeba zatrudnić kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Jest to zwykle żmudne zadanie.
Awatar użytkownika
Heniutek99
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:03

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: Heniutek99 »

Jak zbierasz się na wyjazd integracyjny to polecam zapoznać się z ofertą sklepu https://akcesoria-podrozne.pl/ gdzie zakupisz nie tylko walizki czy torby ale także organizery na rzeczy. Te na pewno ułatwią spakowanie i pozwolą uniknąć wpadek w postaci braków. U mnie się sprawdzają idealnie.
Awatar użytkownika
jesus54
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:26

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: jesus54 »

Warto rozważyć skorzystanie z pomocy agencji eventowej.
Awatar użytkownika
chegmann
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 13:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: chegmann »

Fajnym pomysłem będzie wynajęcie domku letniskowego, który pomieści wszystkie osoby. W takim miejscu można aktywnie spędzić czas, odpocząć i lepiej się poznać.

_______________________________________
ślesin domki
ludowik

Re: Jak zaplanować wyjazd integracyjny?

Post autor: ludowik »

Idealnym pomysłem na pełną zabawę i aktywność jest skorzystanie z oferty Parku Trampolin: https://airjump.pl/park-trampolin-ksawerow/ - Sala zabaw Łódź. To miejsce dostarcza fascynujących możliwości, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Jeśli rozważasz doskonałe rozwiązanie dla siebie lub swoich bliskich, warto zastanowić się nad tą propozycją.
ODPOWIEDZ