Klinika medycyny estetycznej

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
leontyna_74
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2021, 6:04

Klinika medycyny estetycznej

Post autor: leontyna_74 »

Wiecie co, nie byłam jeszcze nigdy na żadnych bardziej "inwazyjnym" zabiegu na twarz - a kilka dni temu otworzyli u nas nowy gabinet, właściwie, jest to klinika medycyny estetycznej, słyszałam o niej bardzo dobre opinie, więc stwierdziłam, że zapiszę się na konsultację. Super, że teraz mamy też takie miejsce w Siedlcach, a w razie potrzeby nie trzeba będzie jechać do stolicy.
Graszka10

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: Graszka10 »

Byłam w kilku klinikach medycyny estetycznej, ale jakoś nie czuję się dobrze w takich miejscach. Zawsze mam wrażenie, że jest to miejsce nie dla mnie. Mam parę problemów skórnych, które mocno mnie krępują. Dlatego zrezygnowałam z wizyt w takich miejscach i szukam alternatyw poza nimi. Moim największym problemem są mocno widoczne wągry, których za nic w świecie nie mogę usunąć. Próbowałam już wielu zabiegów i składników, ale nadal efekt jest ten sam. Moja skóra wygląda dobrze przez kilka dni, a potem znów to samo. Wągry pojawiają się regularnie i mam wrażenie, że stają się coraz bardziej widoczne. Czytałam o tym, jak się ich pozbyć tutaj https://dzikawozkowa.pl/usuwanie-wagrow ... oby/b_guuq ale nie wiem, czy np. stosowanie plastrów nie jest zbyt silnym zabiegiem. W sensie czy nie nasili już powstałych podrażnień. U mnie goją się one bardzo wolno, więc wolałabym tego uniknąć. Wyciskanie wągrów też jest kiepską metodą. Szukam metod naturalnych, które będą działały delikatnie. Mogą nawet działać wolno, byleby stopniowo redukowały problem. Czy są jakieś oleje lub ekstrakty roślinne, które oczyszczają pory skóry na tyle, aby pozbyć się problemu wągrów na dłużej? Może powinnam zmienić ogólnie swoją pielęgnację? W mojej diecie zmieniło się sporo i rzeczywiście zmniejszyła mi się tendencja skóry do przetłuszczania, natomiast czy mogę w podobny sposób wpłynąć na widoczność rozszerzonych porów i wągrów? Ewentualnie zabiegi wchodzą w grę, ale w jakimś małym salonie i również nie powinny być zbyt inwazyjne.
wikoś

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: wikoś »

Jedno jest pewne na takie zabiegi warto jednak wybrać specjalistów dysponujących zaawansowanym sprzętem i doświadczeniem, poczytaj sobie https://ohme.pl/lifestyle/odmladzanie-t ... -wiedziec/ :) sporo ciekawych informacji tam znajdziesz

uderzona piorunem książka
rełka3

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: rełka3 »

Teraz są bardzo duże możliwości. Od usuwania zmarszczek tego typu zabiegami https://www.prostozopolskiego.pl/wypeln ... luronowym/ po dbanie o sylwetkę :) warto korzystać jak można
Kryska93

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: Kryska93 »

Ja korzystam z usług salonów kosmetycznych, ale tylko w niektórych przypadkach. Są to głównie zabiegi mało inwazyjne, ale za to dają bardzo fajne efekty. Jednym z nich jest lifting rzęs (czyli to https://wytworniamydla.pl/lifting-rzes- ... aje/b_kjwj). Wiem, że czasem gadka o kosmetyce może być nudna, ale ten lifting rzęs to zupełnie inna bajka! Przede wszystkim, zapomnijcie o zalotkach, klejeniu sztucznych rzęs czy całą tańcówką z tuszem! To teraz wszystko dzieje się w gabinetach u kosmetyczek, a efekty są absolutnie zadziwiające! No, ale żeby nie być gołosłowną, opowiem wam, jak to działa. Otóż kosmetyczka ma takie swoje sekretne specyfiki, które nakłada na wasze rzęsy. Potem używa jakiejś magicznej metody, żeby je podkręcić i unieść. Wynik? Spojrzenie jak z okładki kolorowego magazynu! Jakbyście mieli rzęsy podklejane piórami aniołków - serio, taka eksplozja piękna! A jak już mowa o podkreślaniu rzęs, to jest masa innych zabiegów, które robią cuda! Macie rzęsy za krótkie? Bum, jest odzywka do rzęs, która je wydłuży! A może rzęsy za rzadkie? Spoko, mamy tusze pogrubiające, że aż oczy wyjdą na wierzch! A jeśli ktoś woli coś trwalszego, to są jeszcze takie zabiegi, jak henna rzęs czy laminacja rzęs. Ile razy mi się zdarzyło wyjść z domu, a później zrozumieć, że zapomniałam pomalować rzęsy... no teraz już po prostu nie ma tego problemu! Henna czy laminacja utrzymują się na około 4-6 tygodni, więc zapomnijcie o codziennym malowaniu! Najlepsze jest to, że te zabiegi to nie tylko dla celebrytek czy instagramowych influencerek. To dla wszystkich, którzy chcą poczuć się odrobinę bardziej wyjątkowo, bez zbędnego trudu i zachodu. Aż się prosi, żeby spróbować! :)

norton trial pl
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: dziekizanic »

Poszukiwałam miejsca, gdzie mogę skorzystać z zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, i zaintrygowała mnie oferta dostępna w salonie kosmetycznym http://sekretpiekna.net.pl/. Znalazłam tam propozycję, która mnie zainteresowała, a mianowicie mikrodermabrazję z maską kremową. Prawdopodobnie w najbliższym czasie skorzystam z ich usług.

mosin m44
ODPOWIEDZ