rozwód pomoc prawna Gdańsk

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
król

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: król »

Hej.
Potrzebuje pilnie waszej pomocy, mianowicie - macie kogoś do polecenia, kto zajmuje się sprawami rozwodowymi na co dzień? Chciałabym kogoś naprawdę sprawdzonego, bo wyczuwać, że w sądzie mój mąż nie będzie się przyzwoicie zachowywał i zapewne dowiem się całkiem nowych rzeczy na swój temat. Liczę na wasze wsparcie w tym zakresie.
kaśka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kaśka »

Współczuję Ci rozwodu, ponieważ wiem, co czujesz i jaki ból to ze sobą niesie. W końcu odżyjesz, bo czas jest najlepszym lekarstwem na rany. Co do dobrej pomocy prawnej, to może poszukaj kogoś, kto specjalizuje się w tego typu sprawach. Przynajmniej ja tak postąpiłam i zaoszczędziłam na nerwach. Pamiętaj też, żeby wybrać taką osobę, z którą będziesz czuła swobodę podczas rozmowy i będziesz potrafiła się otworzyć.

mapa samochodowa kanady
Wróżka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Wróżka »

Z własnego doświadczenia Ci powiem, że bez prawnika nie masz nawet po co iść na sprawę rozwodową. Dobra pomoc prawna jest naprawdę nieocenioną pomocą w tym zakresie. Zgłoś się do http://www.mindykowski.pl/ Ja mam do niego ogromne zaufanie, ponieważ pomógł mi przejść przez rozwód i teraz jestem już wolnym i szczęśliwym człowiekiem.
ODPOWIEDZ