Sklep online Prestashop - pytania

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Todoś

Sklep online Prestashop - pytania

Post autor: Todoś »

Mam do Was pytanie, a szczególnie osób działających w branży ecommerce, mianowicie czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeżeli chodzi o skuteczną i dokładną integrację z hurtowniami dropshippingowymi dla sklepu postawionego na Prestashop z możliwością dodawania własnych dostawców i aktualizacjami produktów live oraz ogólnie samą automatyzacją w zarządzaniu, ponieważ z tym jest jednak zawsze największy problem pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak to u Was wygląda i czy udało się to wszystko wprowadzić.
Antoń

Re: Sklep online Prestashop - pytania

Post autor: Antoń »

Todoś pisze: ↑13 lis 2021, 15:33 Mam do Was pytanie, a szczególnie osób działających w branży ecommerce, mianowicie czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeżeli chodzi o skuteczną i dokładną integrację z hurtowniami dropshippingowymi dla sklepu postawionego na Prestashop z możliwością dodawania własnych dostawców i aktualizacjami produktów live oraz ogólnie samą automatyzacją w zarządzaniu, ponieważ z tym jest jednak zawsze największy problem pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak to u Was wygląda i czy udało się to wszystko wprowadzić.
Ważnym rozwiązaniem może być tutaj narzędzie droplo na prestashop do integracji z hurtowniami, poza tym można też dodawać swoje i automatyzować procesy m.in narzuty marży. Sprawdź sobie https://droplo.com/ można przetestować za darmo prze miesiąc i ułatwiać sobie jednak pracę w biznesie ecommerce.
Dżony

Re: Sklep online Prestashop - pytania

Post autor: Dżony »

Jednym z kluczowych aspektów prawnych w e-commerce jest zgodność z przepisami dotyczącymi prawa autorskiego. Wszystkie materiały, w tym opisy produktów, zdjęcia i treści marketingowe, muszą być oryginalne lub użyte z odpowiednią licencją. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem https://e-pyrzyce.pl/e-commerce-z-persp ... o-wiedziec gdyż naruszenie praw autorskich może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych.
ODPOWIEDZ