Szkoła językowa nihao.com.pl

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
tomasz-73
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 19:40

Szkoła językowa nihao.com.pl

Post autor: tomasz-73 »

Jak dobrze znacie szkołę językową nihao.com.pl? Dotarła do mnie informacja, że oferują tłumaczenia z języka chińskiego, a ja potrzebowałbym przekładu kilku dokumentów. Doradźcie, czy warto się z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
Agrypin1986
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 9:55

Re: Szkoła językowa nihao.com.pl

Post autor: Agrypin1986 »

Nie da się ukryć, że w Nihao oferowane są profesjonalne tłumaczenia z chińskiego. Według mnie dużym plusem jest to, że pracują tam rodowici Chińczycy, którzy płynnie porozumiewają się po polsku. Ja z ich usług korzystałem i mogę polecić.
lręn

Re: Szkoła językowa nihao.com.pl

Post autor: lręn »

Widziałem już wiele razy, że tylko mądry korepetytor może naprawdę czegoś nauczyć, dlatego radzę szukać tych, którzy mają reputację i dobre recenzje. Wiem, co mówię. Mam duże doświadczenie w tych sprawach i od dawna rozumiem, jak i co należy zrobić w tej dziedzinie.
Ałek

Re: Szkoła językowa nihao.com.pl

Post autor: Ałek »

Bycie wykształconym w dzisiejszych czasach pozwala otworzyć drzwi do wielu światów. To jest naprawdę bardzo ważne i dlatego staram się zapewnić moim dzieciom najlepszą edukację. Aby byli inteligentni wykształceni, ci nauczyciele angażują się w nie korpetycje. Są to wspaniali faceci i prawdziwi profesjonaliści, którzy dobrze wiedzą, jak zachowywać się z różnymi ludźmi. Korzystałem z ich usług więcej niż raz i byłem bardzo zadowolony, myślę, że powinieneś się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ