Vitamed Aleksandrów Łódzki

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Tina1998
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 16:21

Vitamed Aleksandrów Łódzki

Post autor: Tina1998 »

Hej, polecacie zapisać się do Centrum Medycznego Vitamed w Aleksandrowie Łódzkim? Do tej pory nie leczyłam się prywatnie, ale czas to zmienić. Myślicie, że ta poradnia to dobry wybór?
Awatar użytkownika
dżemil_80
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 16:44

Re: Vitamed Aleksandrów Łódzki

Post autor: dżemil_80 »

Jedną z głównych zalet Vitamedu są specjalizacje, których jest aż 19. Każdy z lekarzy ma kompleksowe podejście i dobrze wie, jak pomóc pacjentowi. Ja na leczenie w tej poradni absolutnie nie narzekam i mogę polecić.
koleś

Re: Vitamed Aleksandrów Łódzki

Post autor: koleś »

Skoro można tam tak o siebie zadbać, to może powiecie coś jeszcze o wyposażeniu tego miejsca? Jaki mają fotel do gabinetu , co służy do diagnozowania, albo dbania o pacjenta? Dla wielu osób, w tym dla mnie, to jest ważne. I potrzebna nam jest właśnie taka wiedza.
Jolanta Pankięwicz

Re: Vitamed Aleksandrów Łódzki

Post autor: Jolanta Pankięwicz »

Prowadząc centrum medyczne warto pomyśleć o usprawnieniu obiegu dokumentów. Pomocna może okazać się elektroniczna dokumentacja medyczna program, który umożliwia przechowywanie danych pacjenta. program https://www.rsqphysio.com/ebook ma możliwość rejestracji i wglądu w dokumentację.
ODPOWIEDZ