Wrażliwe dane

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Reś

Wrażliwe dane

Post autor: Reś »

Szukam firmy, która zajmuje się doradztwem w sprawie zdobycia certyfikatu iso 27001. Chodzi o bezpieczeństwo wrażliwych danych. Zależy mi na certyfikacie, bo to zwiększa wiarygodność w oczach klientów.
Edis

Re: Wrażliwe dane

Post autor: Edis »

Każda w firma ma z tym niestety problem jeżeli chodzi o dokładne zabezpieczenie danych w firmie warto zacząć od wyboru dobrego oprogramowania które będzie pomagało w zakresie kontroli nad sprzętem w firmie wraz z całym oprogramowaniem, zachowania bezpieczeństwa w przypadku pojawiania się nowych urządzen i zainfekowaniem sieci z pendrivów. Nie zapominając o zarządzaniu dostępami dla pracownikow, aby też wrażliwe dane nie trafiły w niepowołane ręce. U nas za to odpowiada nVision axence i też mogę śmiało polecić żeby jeszcze lepiej o ten aspekt zadbać.

tomasz kargol youtube
longly

Re: Wrażliwe dane

Post autor: longly »

Sprawdzając inwestycje różnego rodzaju, można powiedzieć, że tematyka jest ważna, ale też i to, co możemy uzyskać w danym momencie. I ja wiem, że sporo osób ma swoje własne zdanie, ale jedno jest pewne - warszawa bnp paribas ma naprawdę dobre inwestycje. To pozwoli nam na zbudowanie odpowiednich kroków. Co wy na to?
ODPOWIEDZ