Wybór kasy fiskalnej

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
modest-98
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 10:05

Wybór kasy fiskalnej

Post autor: modest-98 »

Witam forumowiczów.
Będę musiał wkrótce zakupić nową kasę fiskalną, ale jak zwykle mam problem z wyborem odpowiedniej. Pomyślałem, że może warto byłoby skontaktować się z firmą msj.com.pl, jako że na ich temat mówi się wiele dobrego. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Minerwa_74
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 5:11

Re: Wybór kasy fiskalnej

Post autor: Minerwa_74 »

Firma MSJ jest w mojej opinii jak najbardziej warta uwagi z uwagi na kompleksowe podejście i profesjonalizm. Jako jedyni zaproponowali mi kasę NOVITUS NEXT w Bydgoszczy, która okazała się strzałem w 10. Jestem im wdzięczna i polecam.
KalinkaŚ234

Re: Wybór kasy fiskalnej

Post autor: KalinkaŚ234 »

Jeżeli jesteśmy w temacie własnego biznesu to jeżeli jesteśmy na etapie rozkręcania swojego interesu to pamiętaj o zakupie kasy fiskalnej. Ja już swoją kasę fiskalną mam z tego sklepu https://taniefiskalne.pl/sklep/aclas-kos_on-lan/ i bardzo sobie chwalę. Polecam ten sklep bo możemy liczyć na poradę jaka kasa fiskalna będzie dla nas najlepsza i tak było w moim przypadku. Ten sklep poleciła mi moja znajoma, która też u nich zamawiała kasę do swojego sklepu.
ODPOWIEDZ