remonty - Kraków

W tym dziale poruszamy tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 19:07

remonty - Kraków

Post autor: Cezar »

Czy ktoś kojarzy jakąś firmę, która ma w ofercie usługi remontowe na terenie Krakowa i okolic? Szukam kogoś kto potrafiłby ogarnąć cały remont mieszkania, ale niech to nie będzie wielka firma, w której odpowiedzialność mocno się rozmywa. Wolałabym żeby to był ktoś, kto prowadzi małą firmę i ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie wykonane prace.

budyń bigos cena
amniezjoa

Re: remonty - Kraków

Post autor: amniezjoa »

U mnie sporo rozwiązań to coś solidnego i mam wrażenie, że będziemy sobie to omawiać odpowiednio. Dodatkowo sprawdzam coś takiego jak malowanie dwoma kolorami ścian ,bo to mi się marzyło. No i ja wiem, jak to ogarniać. Mam nadzieję, że sobie z tym poradzę.
bitak

Re: remonty - Kraków

Post autor: bitak »

Biorąc pod uwagę temat remontów, chciałabym polecić zapoznanie się z platformą https://naprawa.pl/hydraulik/blonie. Platforma ta umożliwia umówienie się z hydraulikiem na konkretną datę. Uważam tę usługę za szczególnie wygodną ze względu na prostotę umawiania takich spotkań.
makintayer

Re: remonty - Kraków

Post autor: makintayer »

Jestem zdania, że naprawdę każdy może sobie co nieco poradzić z kwestiami naprawdę dobrego wygospodarowania elementów i mam naprawdę nadzieję, że remonty u was będą bezproblemowe. Stąd na przykład sprawdzam coś takiego jak pianka montażowa dwuskładnikowa , bo to naprawdę mi odpowiada.
marysiaa

Re: remonty - Kraków

Post autor: marysiaa »

Ok - a czy co do farb też się zastanowiliście już? Mnie właśnie zastanawia jaka będzie najlepsza biała farba kryjąca do sufitu? Bo ogólnie z tym też jest problem, bywają różne odcienie i tak samo różnie bywa z kryciem... Co zatem polecacie?
ODPOWIEDZ