Wózek dla dziecka

Szukasz prezentu dla malucha? Nie wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór Lego? Polecamy najlepsze sklepy z zabawkami dla dzieci.
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 31
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:23

Wózek dla dziecka

Post autor: amandzia »

Witam :-) nasze malenstwo przyjdzie na swiat dopiero we wrześniu ale juz zaczynam sie rozglądać za wózkiem. Wiem ze chciała bym wózek funkcjonalny ale wiecej nie wiem nic....Na co zwrócić uwagę kupując wózek? Co jest jeszcze istotne pozniej z punktu widzenia użytkownika? Bo aj widziałam takie Wózki wielofunkcyjne Anex na Ceneo.pl co o nich sądzicie ?
Awatar użytkownika
karina
Posty: 20
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:41

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: karina »

Muszę Ci powiedzieć, że niespecjalnie się na tym znam. Za to znam sklep internetowy, który ma w ofercie duży wybór wózków. Zajrzyj na stronę https://meteor-turystyka.pl/. Znajdziesz w ich ofercie też różne inne akcesoria niezbędne do wyprawki dla malucha.
Awatar użytkownika
samurai
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:03

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: samurai »

Trzeba będzie nad tym pomyśleć. Nie wiem jak to się ma w rzeczywistości.
[...] Marla nadal żyje. Jej filozofia życiowa polega na tym, że, jak twierdzi, może umrzeć w każdej chwili. A tragedia polega na tym, że nie umiera.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Dalla »

Nie miałem okazji jeszcze korzystać z wózków dla dzieci. Dlatego nie mam nic sprawdzonego z tej kwestii. Popytam najbliższych, na pewno coś mogą doradzić.
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
Anulka
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:28

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Anulka »

Apropo takich przydatnych akcesoriów dla mam i maluszków to polecam zajrzeć na ofertę sklepu Coolmama https://www.coolmama.pl/ Produkty sa najwyższej jakości i pochodza z Polski. Jest tu spory wybór także każdy znajdzie tu coś dla siebie i skompletujemy całą wyprawkę
Awatar użytkownika
alivia58
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2020, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: alivia58 »

Gdzie mogłabym kupić używany wózek spacerowy?

operacja zacmy postepowanie po zabiegu
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: adamka »

Nie wiem czy warto sobie zawracać używanym wózkiem głowę, nie wiesz na co trafisz i być może będą to wyrzucone pieniądze, chyba że chcesz kupić x-landera, to są solidne wózki, ja swój już dość długo użytkuję i nadal wygląda jak nowy
Awatar użytkownika
jagoda
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:58

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: jagoda »

Też nie kupiłabym używanego wózka, jak juz mam wydać pieniądze to chce mieć wózek niezawodny, ładny, porządnie zrobiony, taki z wyższej półki, dlatego kupiłam silver crossa surf

pueblo meble
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Pamelka »

Przyda się również jakaś pojemna torba do wózka. Osobiście mogę Wam polecić torby la millou, o których mowa na stronie internetowej popaopa.pl/torby-i-plecaki-do-wozka/5819-torba-medium-zip-z-saszetka-moonlight-swan-premium-la-millou-feeria.html. Są naprawę porządnie wykonane, solidne, a przy tym wyjątkowo ładne ;)
Awatar użytkownika
maracuja
Posty: 23
Rejestracja: 21 gru 2019, 8:55

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: maracuja »

A ja myślę że najlepiej jest kupować wózki bezpośrednio od producenta, ja tak kupiłam swojego x-landera, mogłam o wszystko wypytać na livechacie i miałam wszelkie informacje z pierwszej ręki a najważniejsze że mogłam go wypróbować w domu zupełnie za darmo
Awatar użytkownika
ebba54
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2020, 17:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: ebba54 »

A co sądzicie o zamówieniu wózka przez sieć bez wcześniejszego obejrzenia go?
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: adamka »

ale teraz przecież nie kupujesz w ciemno, ja zamawiałam wózek od x-landera online bezpośrednio od producenta i masz normalnie możliwość wypróbowania wózka w domu za darmo, możesz o wszystko wypytać na livechacie a nawet zamówić prezentację online na żywo
Awatar użytkownika
teresa.smith
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2020, 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: teresa.smith »

Wózek musi być funkcjonalny i komfortowy, zarówno dla dziecka jak i rodzica.
ODPOWIEDZ