Firma do obróbki metali

Gdzie kupić odzież roboczą i artykuły BHP? Kto ma najlepszy asortyment od sprawdzonych producentów? Sprawdź!
Awatar użytkownika
ma3ek
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:18

Firma do obróbki metali

Post autor: ma3ek »

Potrzebuję sprawdzonych usług do obróbki metali. Posiadam większą ilość do produkcji na masową skalę. Liczą się tutaj doświadczeni fachowcy, którzy znają się na rzeczy i wyrobią się z ilością. Podobno firma https://obex.pl/ jest w tym sprawdzona. Znają się na rzeczy jak nikt inny i posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt. Myślicie, że mogę im zaufać pod tym względem?
Nie zawsze musi istnieć jakiś dobry bohater. Tak jak i nie zawsze musi istnieć zły. Większość ludzi plasuje się gdzieś pośrodku.
Awatar użytkownika
monster
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:43

Re: Firma do obróbki metali

Post autor: monster »

Jestem bardzo ciekaw co inni uważają. Niestety, ja nie mam tu zdania.
Samotność – to uczucie, że pod stopami są tylko bezdenne mokradła.
Awatar użytkownika
Yumiko
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:42

Re: Firma do obróbki metali

Post autor: Yumiko »

Bardzo trafne spostrzeżenia z Waszej strony. Bardzo mi się to przydało.
Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.
Awatar użytkownika
ymosciski
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 13:21
Lokalizacja: Plewiska

Re: Firma do obróbki metali

Post autor: ymosciski »

Należy także pamiętać o badaniach nieszczących, których zadaniem jest wykrywanie takich wad powierzchni jak pęknięcia, porowatość czy przyklejenia. Do ich użycia wymagane jest odpowiednie przygotowanie badanej powierzchni.

________________________________________
badania magnetyczne
ług22

Re: Firma do obróbki metali

Post autor: ług22 »

Sprawdź ofertę https://gieciewalcowanie.pl/. Bardzo długo nie mogłem znaleźć odpowiedniej firmy. W końcu z polecenia znajomego trafiłem na USM gieciewalcowanie. którzy podejmują się każdego wyzwania i robią to naprawdę dobrze! Polecam z czystym sumieniem
qwe

Re: Firma do obróbki metali

Post autor: qwe »

ymosciski pisze: 17 kwie 2020, 13:24 Należy także pamiętać o badaniach nieszczących, których zadaniem jest wykrywanie takich wad powierzchni jak pęknięcia, porowatość czy przyklejenia. Do ich użycia wymagane jest odpowiednie przygotowanie badanej powierzchni.

_______
To ciekawe, o tym nie słyszałam. Ogólnie wiem, że cięcie plazmą wykonuje firma Unihut S.A. z Krakowa i w razie potrzeby na pewno Wam pomogą. Nie wiem, jaką technikę wykrywania wad mają, ale na ich cięcie, gięcie i tłoczenie nikt nie narzeka. Dzięki temu są na rynku już od bardzo dawna. Pewnie o nich słyszeliście? Jestem tego pewna.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Firma do obróbki metali

Post autor: dziekizanic »

W kwestii cięcia różnorodnych, planuję skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w cięciu laserem elementów blachowych. Słyszałem, że warto sprawdzić ofertę dostępną pod adresem https://ciecie-laserem.fasanio.pl/cieci ... ie-blachy/. Na pewno sprawdzę to w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ