Sposoby na reklamę

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Żanna
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 16:28

Sposoby na reklamę

Post autor: Żanna »

Hej, jakie znacie sposoby na rozreklamowanie firmy? Chodzi głównie o rzeczy takie jak rozmaite gadżety i tym podobne. Pomyślałam też, że całkiem ciekawym pomysłem jest oklejanie samochodów. Stosowaliście takie metody? Przyniosły oczekiwane skutki? Podzielcie się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:34

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: deborah »

Żanna pisze: ↑15 gru 2020, 7:04 Hej, jakie znacie sposoby na rozreklamowanie firmy? Chodzi głównie o rzeczy takie jak rozmaite gadżety i tym podobne. Pomyślałam też, że całkiem ciekawym pomysłem jest oklejanie samochodów. Stosowaliście takie metody? Przyniosły oczekiwane skutki? Podzielcie się doświadczeniami!
Ja osobiście polecam zainwestować w agencję marketingową Heronart.pl, która oferuje projektowanie logotypów oraz tworzenie stron internetowych. Teraz bardzo ważna jest dobra reklama aby wyróżnić się na tle konkurencji.
Żanet

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: Żanet »

No właśnie ja też, żeby rozreklamować trochę swój mały biznes zdecydowałam się nawiązać współpracę z firmą Morades https://morades.com która zajmuje się reklamą na samochodach. I po dwóch miesiącach tej współpracy mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że efekty są naprawdę bardzo dobre. Chciałam napisać napisać, że satysfakcjonujące, ale chyba nawet bardziej ;)
grześ

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: grześ »

No ja postawiłem na marketing internetowy, bo obecnie większość biznesu ma miejsce właśnie w sieci i to tam najpierw najeży dobrze zaprezentować się potencjalnym klientom. Tu o to dba agencja http://effectiveidea.pl/ mająca w tym spore doświadczenie. Wysłuchali moich oczekiwać i dopasowali pod to kompletną kampanię kreując odpowiedni wizerunek marki.
ODPOWIEDZ