Specjalny chwytak do HDS? Renault Premium 370

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Józef

Specjalny chwytak do HDS? Renault Premium 370

Post autor: Józef »

Cześć, szukam informacji gdzie znajdę chwytak do dźwigu samozaładowczego zamontowanego w Renault Premium 370 DCi. Dźwig ma najczęściej zastosowanie w ładunku bali w tartaku, wiec musiałby posiadać uchwyt boczny. Czy wiecie może gdzie znajdę taki chwytak do kupna? Okolice Wrocławia.
Józef

Re: Specjalny chwytak do HDS? Renault Premium 370

Post autor: Józef »

Józef pisze: ↑25 sty 2021, 13:52 Cześć, szukam informacji gdzie znajdę chwytak do dźwigu samozaładowczego zamontowanego w Renault Premium 370 DCi. Dźwig ma najczęściej zastosowanie w ładunku bali w tartaku, wiec musiałby posiadać uchwyt boczny. Czy wiecie może gdzie znajdę taki chwytak do kupna? Okolice Wrocławia.
EDIT: znalazłem fajna ofertę od firmy HAK - https://www.hak.com.pl/ Wielkie dzięki za namiary.
ava

Re: Specjalny chwytak do HDS? Renault Premium 370

Post autor: ava »

Cieszę się, że znalazłeś coś, co się Ci przyda. Ja, prawdę mówiąc, to potrzebuję innego rodzaju dźwigu i mam nadzieję, że również coś mi się uda w tym względzie znaleźć. A mianowicie muszę, ma dwóch magazynach, niezależnych od siebie, zamontować zarówno windy towarowe jak i osobowe. Może wiecie, jak się za to zabrać?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ