Badania diagnostyczne

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
nudla
Posty: 77
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Badania diagnostyczne

Post autor: nudla »

Jak często zdarza wam się wykonywać badania diagnostyczne? Ja zamierzam nieco bardziej o siebie zadbać i zastanawiam się, gdzie najlepiej tego typu badania, najlepiej wykonać?
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: jorka »

Jeśli masz jakieś problemy ze zdrowiem, albo coś cię niepokoi - nie ma co zwlekać, warto umówić się na wizytę do specjalisty, wykonać potrzebne badania. Ja tutaj, ze swojej strony mogę polecić https://cmp.med.pl/cmp-jozefoslaw/ Leczę się u nich od dłuższego czasu. Opieka jest naprawdę na duży plus, także mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać wszystkie problemy ze zdrowiem.
fińcia

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: fińcia »

ja jak muszę zrobić badania krwi czy ogólnie zapisać się na wizytę do lekarza to zwykle korzystam z oferty przychodni MediVita w Warszawie https://www.medivita.waw.pl/. Tu można zawsze liczyć na profesjonalną i pomocną obsługę, nie czeka się długo, lekarze zawsze bardzo dogłębnie badają przyczynę złego samopoczucia.
zuźka

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: zuźka »

Ja wszystkie badania robię w laboratorium medycznym Diagnostyka. Wszystko szybko i sprawnie, więc nie mam na co narzekać. Lubię też ich za to że często organizują jakieś akcje, gdzie ceny badań są znacznie niższe. Teraz np za ten pakiet https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet- ... -pandemii/ można zapłacić 79zł zamiast 172zł, więc widzicie - różnica jest spora. To motywuje do tego, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie :)
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Pamelka »

A czy wiecie, jakie badania wykonywać w poszczególnych tygodniach ciąży? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/16- ... darz-ciazy bardzo fajny kalendarz, w którym ciąża została opisana tydzień po tygodniu, łącznie z badaniami, jakie należy w każdym z nich wykonać. Polecam :)
Zosieńka

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Zosieńka »

nudla pisze: ↑24 sty 2020, 10:44 Jak często zdarza wam się wykonywać badania diagnostyczne? Ja zamierzam nieco bardziej o siebie zadbać i zastanawiam się, gdzie najlepiej tego typu badania, najlepiej wykonać?
W tych sprawach zdaję się na mojego lekarza. On najlepiej wie jakie badania powinnam zrobić. Jeśli chodzi o miejsce, to musiałabyś najpierw określić jakich konkretnie badań potrzebujesz. Miałaś na myśli obrazowe? Niedawno robiłam rezonans magnetyczny w Luxmedzie. Jeśli zależy ci na dobrej jakości badania i szybkim terminie, to oni spełniają te dwa warunki.
piłka

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: piłka »

no własnie co jaki czas powinno wykonywac sie usg piersi? chodzi mi o to ze odkad tylko pamietam pobolewa mnie lewa piers, jeden miesiac bardziej inny wcale, rozni lekarze po badaniach usg nic nie znalezli, tłumaczac ze niestety taka moja uroda, wspomnieli cos o piersi mastopatycznej, co miesiac sama badam co 4 chodze(biore tabletki anty) do lekarza na kontrole, ale jak czesto powinnam robic badanie usg?
środa

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: środa »

piłka pisze: ↑15 mar 2021, 19:28 no własnie co jaki czas powinno wykonywac sie usg piersi? chodzi mi o to ze odkad tylko pamietam pobolewa mnie lewa piers, jeden miesiac bardziej inny wcale, rozni lekarze po badaniach usg nic nie znalezli, tłumaczac ze niestety taka moja uroda, wspomnieli cos o piersi mastopatycznej, co miesiac sama badam co 4 chodze(biore tabletki anty) do lekarza na kontrole, ale jak czesto powinnam robic badanie usg?
Ja to bardzo dbam o kwestię badań kobiecych – jeśli pytasz o wykonywanie usg piersi, to ja myślę że w raz w roku to taka podstawa. Profilaktyka jest najważniejsza i warto zawczasu wszystko posprawdzać, zwłaszcza jeśli masz piersi mastopatyczne. Mogę Ci polecić dobrą klinikę w Warszawie od usg, a nazywa się MultiMed. Będziesz zadowolona z jakości usług.
żarłoczna

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: żarłoczna »

No tak, w Multimed nie czeka się jakoś wybitnie długo na termin badania. @Środa dobrze poleca, bo jednak ta klinika jest świetna. Ja prócz usg piersi robiłam tam jeszcze diagnostykę tarczycy (to tak na marginesie o tym mówię). Ale jestem w pełni zadowolona więc przyłączę się do rekomendacji.

gemini park tarnów castorama
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Kawoszka »

Ja planuję jeszcze w tym roku zrobić sobie rezonans magnetyczny kręgosłupa, ponieważ często mnie boli, a zwykłe zdjęcie RTG nic nie wykazało. Gdzie w Warszawie polecilibyście zrobić takie badanie? Czy Centrum Diagnostyczne Radio Medica na Bobrowskiego będzie dobrym wyborem?
złota

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: złota »

środa pisze: ↑23 mar 2021, 10:11

Ja to bardzo dbam o kwestię badań kobiecych – jeśli pytasz o wykonywanie usg piersi, to ja myślę że w raz w roku to taka podstawa. Profilaktyka jest najważniejsza i warto zawczasu wszystko posprawdzać, zwłaszcza jeśli masz piersi mastopatyczne.
ja też i miałam badania ale w szpitalu medicover, mój ginekolog mnie tam skierował bo mają najlepszych lekarzy i odpowiednią diagnostykę endometriozy, robiłam tam między innymi sonovaginografię
Józef432

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Józef432 »

Jasna sprawa. Chodzi w końcu przede wszystim o to, byście zawsze stawały na jak najlepsza opiekę ginekologiczną. Wiem, że dzisiaj jesteście w stanie skorzystać ze sprawdzonej opieki w takich miejscach jak https://www.gyncentrum.pl/usg-3d-4d-hd-live To ważna rzecz, więc same się o tym przekonajcie.
Carlla

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Carlla »

To ja powiem wam, że słyszałam że niezłe badania i to kompleksowe, fachowo wykonuje centrum medyczne https://www.neomedica.pl . Także jakby co, to możecie również do nich się zgłosić. Według mnie warto, ponieważ tam nawet znajdziecie tam specjalistów z najróżniejszych dziedzin.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: dziekizanic »

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu klinicznym i szukasz ośrodka z udokumentowanym doświadczeniem, warto rozważyć w szczególności ofertę clinicalbs.com. Zajmują się oni tego typu badaniami od dłuższego czasu i mają duże doświadczenie. Oferują badania z zakresu neurologii, psychiatrii, dermatologii i wielu innych dziedzin medycyny.
Gargamel

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Gargamel »

Interpretacja wyników seminogramu wymaga wiedzy specjalistycznej, dlatego ważne jest, aby badanie było przeprowadzane i oceniane przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie andrologii. Dokładna analiza parametrów nasienia umożliwia zidentyfikowanie specyficznych problemów z płodnością i dostosowanie indywidualnej ścieżki leczenia. Aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu profesjonalnej interpretacji wyników seminogramu, odwiedź stronę https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -nasienia/ co jest kluczowe dla zrozumienia swojej sytuacji zdrowotnej.
burak

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: burak »

Co roku staram się regularnie wykonywać podstawowe badania diagnostyczne, aby monitorować moje zdrowie i uniknąć ewentualnych poważniejszych chorób. Ostatnio zapisałam się na badanie USG ginekologiczne do Gabinety Łucka i mam nadzieję, że wyniki będą satysfakcjonujące. Dajcie znac, jak to wygląda u was.
aśkaa

Re: Badania diagnostyczne

Post autor: aśkaa »

Jak dla mnie to https://achilles.com.pl/ to doskonałe miejsce do przeprowadzenia badań podologicznych. Wyróżnia się ono profesjonalizmem i starannością w świadczeniu usług, co sprawia, że stanowi atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących wysokiej jakości opieki podologicznej.
ODPOWIEDZ