Strona 1 z 1

Inwestycje

: 03 wrz 2019, 20:27
autor: Bezimienny867
Jakie inwestycje są naprawdę opłacalne? Znacie się na tym w ogóle? Podobno tutaj http://venture-capital.info.pl/ piszą o tym jak skutecznie inwestować.

Re: Inwestycje

: 05 wrz 2019, 16:17
autor: Finalowy98
Każdy ma tutaj swoje własne zdanie. Musisz też pójść w tym kierunku.

Re: Inwestycje

: 23 wrz 2020, 12:33
autor: orin
najlepiej nieruchomości, najlepsze inwestycje!

Re: Inwestycje

: 02 paź 2020, 15:31
autor: WeronikaSaś
jak widać jest bardzo dużo ciekawych pomysłów na to, jak ulokować swoje pieniądze. Jeśli dysponujecie większym kapitałem to zerknijcie sobie na rewelacyjne nieruchomości inwestycyjne na Śląsku https://metropolis.pl/. Bardzo rozbudowana i zróznicowana oferta, różne powierzchnie, dogodne lokalizacje. najważniejsze jednak jest to, ze można tu liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc.

Re: Inwestycje

: 30 paź 2020, 7:58
autor: ińvestor
Z takimi inwestycjami to nigdy nie wiadomo, jak się nie ma wystarczającego rozeznania w rynku. A to czy doradcy działają dla dobra klienta czy swojego, to już insza inszość.
Najgorsze jest to, że jak któryś taki "ekspert" sprawi, że Twoje pieniądze wyparują, to w zasadzie nic mu nie można zrobić. A przydałoby się móc wystąpić o nakaz zapłaty, tak jak tutaj https://e-sad.info.pl/epu-e-sad/nakaz-zaplaty/ zostało to opisane. Ale po nieudanej inwestycji to można się raczej spodziewać, że samemu będzie się dostawać takie pisma - jak już się wpadnie w długi przez brak środków na normalne funkcjonowanie.

Re: Inwestycje

: 01 kwie 2021, 13:53
autor: xuśka
Ja ostatnio szukałam informacji jak inwestować w fundusze inwestycyjne. Wiem jedno, nie warto robić tego na własną rękę szczególnie, jeśli nie ma się żadnego doświadczenia. Mi wpadła w oko oferta firmy Generali Investments. Szeroka gama produktów, profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do klienta.

Re: Inwestycje

: 19 kwie 2021, 19:30
autor: nruchomość34
https://condo.pl/ jeśli dopiero poznajesz tą firmę, to wiedż , że jest to firma która swoją inwestycje realizuje w różnych nadmorskich miastach też w Gdynii więc jeżeli chcesz kupić mieszkanie pod wynajem zdala Warszawy to zdecydowanie apartamenty inwestycyjne w górach, które oferuje firma są idealne dla Ciebie. Apartamenty są różnej wielkości, z rózna liczbą pokoi. Aby więcej sie dowiedzieć zajrzyj koniecznie na ich stronę.

Re: Inwestycje

: 08 maja 2021, 8:37
autor: rumaczek
Mogę powiedzieć, że ja również poniekąd zrobiłem fajną inwestycję, gdyż udało mi się szybko sprzedać moją nieruchomość. Zgłosiłem się do firmy http://axnieruchomosci.pl/ która praktycznie od razu zdecydowała, że bez problemu skupi moje mieszkanie. W sumie takie rozwiązanie jest bardzo dobre.

Re: Inwestycje

: 18 maja 2021, 15:07
autor: Sereń
Szukając ciekawych ofert deweloperskich we Wrocławiu i Krakowie to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vista/ ponieważ udało nam się również znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia. Mają jedne z ciekawszych inwestycji, jednocześnie można liczyć na rzeczowe podejście do klienta i dotrzymanie ustalonych warunków. Mam nadzieję, że również znajdziecie optymalną opcję dla siebie, czy jako po prostu mieszkania pod wynajem :)

Re: Inwestycje

: 22 maja 2021, 11:52
autor: łełek3
Na pewno warto inwestować w nieruchomości, ale z głową. Ja się naszukałem sporo odpowiedniego dla mnie mieszkania. Ale udało się to zrobić w Szczecinie, u tego dewelopera - https://modehpolmo.pl/ Bardzo dobre umiejscowienie, wszędzie w sumie blisko i wszystko pod ręką

Re: Inwestycje

: 29 maja 2021, 17:41
autor: hosśik2
Z dużą radością przedstawię wam firme HOSSA, która oferuje mieszkania z ciekawymi realizacjami wnętrz https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia .Firma ta tworzy wyróżniające się wnętrza, ciekawe miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie i nietypowej scenerii , które wspaniale wkupiają sie w gusta mieszkańców. Polecam wam gorąco