Klejenie butów

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
mołke

Klejenie butów

Post autor: mołke »

Słuchajcie, mam taki problem. Mam sporo butów, które z jednej strony może i są już trochę wysłużone, z drugiej jednak szkoda ich wyrzucać, bo wiem, że spokojnie bym mogła jeszcze w nich pochodzić, bo na przykład tylko podeszwa jest trochę rozklejona. Jest jakiś sposób, jakiś dobry klej, którym domowym sposobem, w domowych warunkach mogłabym takie buty podkleić?
oętadam

Re: Klejenie butów

Post autor: oętadam »

Witam! Mołke klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Kaśka

Re: Klejenie butów

Post autor: Kaśka »

oętadam pisze: ↑12 maja 2021, 19:43 Witam! Mołke klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Brzmi jak coś dla mnie, moje ulubione sportowe buty się rozlatują. Gdzie można kupić ten klej?
oętadam

Re: Klejenie butów

Post autor: oętadam »

Witam! Kaśka, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Kaśka

Re: Klejenie butów

Post autor: Kaśka »

oętadam pisze: ↑24 maja 2021, 19:48 Witam! Kaśka, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Dziękuję, poszukam. A przy okazji jeszcze jedno pytanie, jak już skleje te buty, to mogę je normalnie myć lub prać?

dzwonek na iphone 4
ODPOWIEDZ