Strona 1 z 1

Jak sprawdzić swój internet

: 31 gru 2019, 9:08
autor: Dalla
Macie na to jakieś sprawdzone porady lub sugestie? Nie wiem jak się za to zabrać, a chciałbym skutecznie sprawdzić jakość swojego połączenia internetowego. Słyszałem o takiej stronie https://www.predkosc.pl/ . Podobno można tam szybko i bezpłatnie zrobić taki test. Myślicie, że jest to sprawdzone i rzetelne rozwiązanie? Koniecznie dajcie znać co uważacie.

Re: Jak sprawdzić swój internet

: 02 mar 2020, 11:12
autor: Lydia
Są strony, gdzie można sprawdzić prędkość internetu. Ja na szczęście nie muszę już tego robić, bo po zmianie łącza na to od firmy Elbonet, wszystko działa ekspresowo szybko i niezawodnie.

tapczany dwuosobowe warszawa

Re: Jak sprawdzić swój internet

: 05 paź 2020, 11:14
autor: Kądziu
Ja też raz na jakiś czas robie speed test ale wszystko się zgadza z danymi zawartymi w umowie więc nie narzekam :) jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie sprawdzonego dostawcy usług takich jak internet, kablówka czy telefon stacjonarny to polecam ELPOS http://elpos.net/. Sporo pakietów do wyboru, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.

Re: Jak sprawdzić swój internet

: 21 maja 2021, 23:45
autor: Khiik
Jest sporo metod na sprawdzenie swojego internetu. Ale z reguły to czuć jak się go użytkuje. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni to warto postawić na lepszej jakości sprzęt jak np. https://www.senetic.pl/apc/ . Tutaj znaleźć można najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania.

listwy wago

Re: Jak sprawdzić swój internet

: 14 lip 2021, 13:16
autor: adamka
Lydia pisze: ↑02 mar 2020, 11:12 Są strony, gdzie można sprawdzić prędkość internetu.
Dokładnie, a u mnie też jest najlepszy dostawcy telewizji i internetu bo nie wyobrażam sobie żeby nie mieć dobrego łącza w dzisiejszych czasach kiedy pracuję zdalnie i ogólnie wszystko łącznie z zakupami robię przez internet