Najlepsza cukiernia w Krakowie

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Pabiana
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 19:36

Najlepsza cukiernia w Krakowie

Post autor: Pabiana »

Macie swoją ulubioną krakowską cukiernię? Ja słyszałam, że najlepsze ciasta i ciasteczka można kupić w Cukierni Blecharzy. Sama jeszcze nie miałam okazji próbować, ale kusi mnie. Polecacie?
Awatar użytkownika
Estera82
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 21:11

Re: Najlepsza cukiernia w Krakowie

Post autor: Estera82 »

Według mnie w Cukierni Blecharzy zamówisz najładniejsze i tym samym najsmaczniejsze torty piętrowe w Krakowie. Wyglądają apetycznie, a smakują jeszcze lepiej. Poza tym wcale nie są drogie, a dekoracje sprawiają, że aż żal je jeść:)
majeczkaa

Re: Najlepsza cukiernia w Krakowie

Post autor: majeczkaa »

To ja muszę się pochwalić, że wszystko położyłam na jedną kartę i doszłam do wniosku, że otworzę swoją własną cukiernię. No i działam, teraz planuję tutaj https://waferspremium.pl/ jeszcze pokupować sobie rożne cukiernicze akcesoria i dekoracje. No i będzie można otwierać.
guciaa

Re: Najlepsza cukiernia w Krakowie

Post autor: guciaa »

Albo właśnie samodzielnie można coś upiec. A przecież są firmy typu Elhandel, gdzie znajdziecie bardzo dobre jakościowo akcesoria do tortu, jak i wszelkich innych wypieków. Z ich produktami możecie tworzyć dowolne ciasta.

ogłoszenia parafialne bolszewo
ODPOWIEDZ