Pożyczka internetowa

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka internetowa

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli interesuje Cię pożyczka całkowicie online w firmie, która działa w sposób odpowiedzialny, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
żypo

Re: Pożyczka internetowa

Post autor: żypo »

W sumie doskonale rozumiem, że czasem możemy potrzebować finansowania, ale nie wiem, czy każdemu to się udaje. Chodzi o to, że nie jest łatwo czegoś poszukać. Dlatego moim zdaniem lepiej będzie po prostu zorientować się w takich https://businews.pl/kredyt-u-doradcy-fi ... laca-7818/ poradach.

generator kodów google play
Awatar użytkownika
MadziaS
Posty: 47
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:19

Re: Pożyczka internetowa

Post autor: MadziaS »

Hejka,
jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy przez internet - to pewnie, że jest taka opcja! I to nawet dla osób, które mają niezbyt ciekawe wpisy w KRD czy w BIKu. Mam na myśli prywatne pożyczki przez internet. Poczytać o nich możecie na przykład tutaj: https://prywatna-pozyczka.pl/ I co ważne - można znaleźć tam właśnie oferty prywatnych pożyczek.

ostatnie pożegnanie youtube
ODPOWIEDZ