Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Farid96
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 10:45

Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: Farid96 »

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie, które odziedziczyłem po rodzicach. Pomyślałem, że warto byłoby skorzystać z pomocy pośrednika, bo sam mogę nie poradzić sobie z formalnościami. Czy ktoś z was mógłby polecić mi dobre biuro nieruchomości w Koszalinie?
Awatar użytkownika
Bruno1997
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 20:02

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: Bruno1997 »

Moim zdaniem najlepszym biurem nieruchomości jest ANKAM. Miałem okazję współpracować z tamtejszymi agentami, kiedy szukałem lokalu pod biuro. Nie dość, że znaleźli dla mnie świetną ofertę, to jeszcze pomogli od strony formalnej, więc cały proces był sprawniejszy. Polecam!

buty dla dziewczynek do komunii
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: rumaczek »

Niestety ja żadnych firm zajmującymi się nieruchomościami z tego miasta nie znam i ciężko jest mi cokolwiek na ich temat powiedzieć. Mogę za to powiedzieć, że w przypadku kiedy chcemy szybko sprzedać swoje mieszkanie czy dom to firma https://kupujemym.pl/ bez zawahania skupuje właśnie nieruchomości. Ja z całej transakcji jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: dziekizanic »

Jak inwestować, to w coś porządnego, co zapewni dobry zwrot z inwestycji. W przypadku nieruchomości naprawdę ogromne znaczenie ma lokalizacja danego mieszkania – Warszawa Centrum to na przykład wyśmienite miejsce, które pozwoli dobrze w niedługim czasie zarobić. Polecam sobie sprawdzić na przykład tę ofertę od dewelopera https://slawbud.pl myślę, że mają wiele ciekawych propozycji w przepięknej lokalizacji. Dajcie znać, co o nich uważacie
burańek

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: burańek »

Jeśli mamy już nieruchomość na sprzedaż, to warto wystawiać ogłoszenia na różnych portalach ogłoszeniowych. Jednym z takich portali ogłoszeniowych jest Rekin.com
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: rumaczek »

Nigdy nie miałem okazji być w tym mieście więc również ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat tamtejszego rynku nieruchomości. Mogę na pewno za to każdemu polecić ofertę dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... rumia.html kiedy faktycznie szukamy dobrego mieszkania w Rumi.
szokuś

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

Post autor: szokuś »

W każdym mieście znajdziemy bardzo dobre i konkretne biuro nieruchomości. Bo jednak coraz chętniej korzystamy z takich możliwości. I tak też zamierzam zapoznać się z kilkoma różnymi ofertami. Ale interesuje mnie także to czy skup nieruchomości zadłużonych jest u nas także możliwa?
ODPOWIEDZ