stoły drewniane

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
marzeń13111

stoły drewniane

Post autor: marzeń13111 »

Cześć wszystkim! Ostatnio zakupiłem do mojego mieszkania po remoncie dwa stoły drewniane! Firma eMebluj mnie nie zawiodła! Wszystko jest największej jakości i nie mam z tym żadnego problemu! Pozdrawiam wszystkich i oczywiście czekam na komentarze. W razie jakichkolwiek pytańpiszcie śmiało! Do usłyszenia! miłego wieczoru
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: stoły drewniane

Post autor: Lydia »

Ja mam stół drewniany w ogrodzie i ostatnio go zaimpregnowałem aby zabezpieczyć go w odpowiedni sposób. Przy okazji polecam produkty Timber Market - Koopmans Houtolie, z których korzystałem przy impregnowaniu. Są łatwe w użyciu i gwarantują w pełni zadowalający efekt.
valeriana

Re: stoły drewniane

Post autor: valeriana »

No ja też mam drewniany stół na zewnątrz i w sumie w tym roku musiałabym go odświeżyć, ponieważ wygląda mało estetycznie. Tak teraz zastanawia mnie jaka farba do drewna na zewnątrz będzie najlepsza? Czy macie może coś sprawdzonego? Bo wiecie nie chcę kupować niczego w ślepo, aby potem nie wykonywać podwójnie roboty.

pirsu
ODPOWIEDZ