Treningi EMS w bodyfit20.pl

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
ryta1985
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 22:06

Treningi EMS w bodyfit20.pl

Post autor: ryta1985 »

Jakie są wasze opinie na temat studia bodyfit20.pl w Poznaniu i co sądzicie o treningu EMS? Czytałam, że daje efekty w krótszym czasie w porównaniu ze standardowymi ćwiczeniami na siłowni. Przyznam, że kusi mnie, żeby spróbować. Szczególnie że na inne aktywności fizyczne brak mi zwykle czasu.
Awatar użytkownika
Leonarda
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 12:37

Re: Treningi EMS w bodyfit20.pl

Post autor: Leonarda »

Dla mnie treningi EMS w BodyFit20.pl były wybawieniem. Jako pracująca mama dobrze wiem, czym jest brak czasu. Ćwiczenia wymagają tylko 20 minut raz w tygodniu, a poprawę kondycji i sylwetki można zauważyć naprawdę szybko. Polecam:)
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Treningi EMS w bodyfit20.pl

Post autor: Lydia »

Zdecydowanie polecam trening tego typu - daje szybkie rezultaty przy niedużym nakładzie czasowym ;) Na stronie https://studiosynergy.pl/ można znaleźć informacje jak to dokładnie wygląda i o co w tym chodzi.
koleś

Re: Treningi EMS w bodyfit20.pl

Post autor: koleś »

Ja to muszę na spokojnie zaczynać z treningami, bo potem może się okazać, że będę miał problemy z kręgosłupem. Z tego co wiem, to problematyczny jest mięsień gruszkowaty ćwiczenia pomagają, ale też nie na 100% . Stąd myślę sobie, że może warto zapobiegać bólowi.
ODPOWIEDZ