Akcesoria meblowe

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Akcesoria meblowe

Post autor: Kawoszka »

Witajcie.
Czy kupowaliście kiedykolwiek jakieś nowe akcesoria meblowe, na przykład nowe prowadnice do szuflad? W jakim sklepie zrobiliście takie zakupy? Czy lepiej Waszym zdaniem kupować takie rzeczy stacjonarnie, czy może w sklepach internetowch? Jakie macie do tego podejście?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: Pamelka »

Według mnie w takie akcesoria meblowe najlepiej zaopatrywać się przez internet ;) Sama ostatnio zamawiałam nowe prowadnice do szuflad na stronie internetowej ekorex.pl/prowadnice-blum. Jak widać wybór jest tam całkiem spory, a ceny wcale nie są tam wygórowane. Tak więc polecam ;)
jula90

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: jula90 »

Może w Jysku, albo w innych podobnych miejscach? Ja teraz planuję odwiedzić jysk meble ogrodowe aby sprawdzić. Niedługo miejmy nadzieję pogoda się zrobi, to można będzie urządzać taras, a w nim miejsce wypoczynkowe. Dlatego powoli chce się zorientować - gdzie, co można fajnego kupić?
antośka

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: antośka »

Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by kupić meble vox warszawa janki . Widziałam, że tutaj na stronie wybór jest naprawdę dosyć duży i co ważne koszty nie należą do wygórowanych, więc może akurat to by było dla mnie odpowiednie rozwiązanie.
gajaa

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: gajaa »

W sumie doskonale się składa, że jesteśmy przy tym temacie, bo znalazłam właśnie firmę sisopol , która właśnie oferuje bardzo dobre akcesoria meblowe... Myślę, że tutaj warto zerknąć, ponieważ firma ma obszerny wybór w poszczególnych elementach.
ODPOWIEDZ