Alkoholizm

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
MateuszG
Posty: 15
Rejestracja: 09 cze 2020, 16:10

Alkoholizm

Post autor: MateuszG »

Spotkaliście się z problemem alkoholizmu? Ja tak i nikomu nie polecam... ojciec pił odkąd pamiętam. Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem, że to choroba i postanowiłem mu pomóc. Razem ze znajomą znalazłem ośrodek Detoks Fenix, ojciec zgodził się na leczenie. Tam doszedł do siebie i powiedział, że chce z tym skończyć. Początkowo myślał nad wszyciem esperalu ale później zdecydował się na lek obniżający chęć spożycia alkoholu Naltrexone
Cześka

Re: Alkoholizm

Post autor: Cześka »

Problem z alkoholizmem ma coraz więcej osób. Mój ojciec długo nie chciał się zgadzać na leczenie ale na szczęście w końcu zmienił zdanie. Pobyt w ośrodku Forest nie był dla niego uciążliwy, mówił że inaczej wyobrażał sobie detoks alkoholowy. Fachowa pomoc terapeutów i warunki jakie panują w ośrodku bardzo dobrze sprzyjają w pokonaniu nałogu

youtube choro
Gość

Re: Alkoholizm

Post autor: Gość »

MateuszG pisze: ↑04 sie 2020, 20:49 Spotkaliście się z problemem alkoholizmu? Ja tak i nikomu nie polecam... ojciec pił odkąd pamiętam. Dopiero gdy dorosłem zrozumiałem, że to choroba i postanowiłem mu pomóc. Razem ze znajomą znalazłem ośrodek Detoks Fenix, ojciec zgodził się na leczenie. Tam doszedł do siebie i powiedział, że chce z tym skończyć. Początkowo myślał nad wszyciem esperalu ale później zdecydował się na lek obniżający chęć spożycia alkoholu Naltrexone
Mojemu tacie wyjść z alkoholizmu pomogli w Warszawie w centrum Medyczny Detox, także z całą pewnością polecam to miejsce jeśli mieszkacie w okolicy.

czystek cięty
jaśka

Re: Alkoholizm

Post autor: jaśka »

Alkoholizm jest straszną chorobą, dlatego też szczególnie trzeba wybrać odpowiedni ośrodek dla takiej osoby. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://medox.org.pl/ , leczenie tutaj przyniosło mi w końcu wolność od tego nałogu. W ogóle nie ciągle mnie do alkoholu
luiza

Re: Alkoholizm

Post autor: luiza »

Znam problem, mój brat jest alkoholikiem, na szczęście od dwóch lat niepijącym. Dlatego mogę wam podpowiedzieć, że dobry ośrodek leczenia uzależnień to Medex-Vip w Posadzie w województwie wielkopolskim https://www.medex-vip.pl/terapie W grę u nich wchodzi detoks i odtruwanie a także stacjonarna terapia leczenia alkoholizmu, wszystko w komfortowych warunkach, pod całodobową kontrolą i opieką najlepszych terapeutów i pomocy medycznej. Ten ośrodek bardzo bratu pomógł, także dobrze ich oceniam.
ODPOWIEDZ