Alkoholizm u partnera

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Świderek

Alkoholizm u partnera

Post autor: Świderek »

Cześć kochani, jestem zdesperowana.. Mam problem z narzeczonym, który po stracie pracy powrócił do ćpania. Myślałam że udało nam się wspólnie przezwyciężyć nałóg ale dużo stresów na nowo skłoniło go do sięgnięcia po używki. Sama już chyba go z tego nie wyciągnę. Czytałam że w ośrodku Nefo prowadzą terapię. Jak myślicie uda mi się go przekonać do leczenia?
Rafał

Re: Alkoholizm u partnera

Post autor: Rafał »

Świderek pisze: ↑24 sty 2021, 18:19 Cześć kochani, jestem zdesperowana.. Mam problem z narzeczonym, który po stracie pracy powrócił do ćpania. Myślałam że udało nam się wspólnie przezwyciężyć nałóg ale dużo stresów na nowo skłoniło go do sięgnięcia po używki. Sama już chyba go z tego nie wyciągnę. Czytałam że w ośrodku Nefo prowadzą terapię. Jak myślicie uda mi się go przekonać do leczenia?
W Warszawie jest świetne miejsce Medyczny Detox, w którym pomogą Wam zarówno w walce z alkoholizmem jak i z narkotykami, na ich stronie masz też bloga, w którym znajdziesz wpisy właśnie o tym jak namówić bliskiego na leczenie.
ODPOWIEDZ