Biuro rachunkowe

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Pomiś

Biuro rachunkowe

Post autor: Pomiś »

Możecie polecić jakieś sprawdzone biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej? Zależy mi przede wszystkim na dobrym kontakcie, fachowości i przystępnych cenach.
miś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: miś »

Do biura to przede wszystkim zestaw pojemników na dokumenty oraz porządna niszczarka żeby nic nie dostało się w niepowołane ręce. Najlepszy wybór z tego zakresu masz tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ a dodatkowo możesz zlecić im usługę niszczenia dokumentów. Wszystko w atrakcyjnej cenie i zgodnie z obecnymi przepisami dotyczącymi ochrony danych.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Pamelka »

A co powiesz na samodzielne prowadzenie księgowości swojej jednoosobowej firmy? Mogą Ci w tym pomóc różne programy i aplikacje, na przykład aplikacja jpk insight. Polecam ;)
vażnas

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: vażnas »

Dzięki, że mi o tym opowiedziałeś. Obecnie pracuję nad budową mojego sklepu. A porady dotyczące podatków są dla mnie ważne.
teżkar

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: teżkar »

Polityka cenowa często jest kluczem do osiągnięcia zysku z prowadzonej działalności. Cena nie może być za niska - bo to będzie nieopłacalne dla Ciebie, ale też nie za wysoka - bo to zniechęci potencjalnych klientów.

Przy ustalaniu ceny produktów, czy usług, które będziesz sprzedawał musisz pamiętać, że składa się na nią kilka elementów:

koszt zakupu, wykonania produktu lub materiałów
podatek dochodowy
podatek VAT
ewentualna prowizja przy sprzedaży internetowej
możliwe opłaty celne w przypadku sprowadzania materiałów z zagranicy
rozliczanią43

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: rozliczanią43 »

Bardzo pomogła mi ta aplikacja pit darmowy program- jest to program który mozemy pobrać darmową wersje na 45dni. Program jest stworzony z myślą o fundacji dzieciom z upośledzeniami. Bardzo fajny szczytny cel, gdzie mozna przekazać na tą fundacje od razu 1%. Polecam ja się rozliczam na tym programie i jest to łatwy i przyjemny sposób rozliczeń pitu od osób pracujących na umowę o pracę lub zlecenie.
rachunkowość43

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: rachunkowość43 »

Wysokiej klasy nowoczesne oprogramowanie enova365 to program do obsługi dużych i małych firm które potzrebują rozliczenia rachunkowego księgowa Olsztyn . Takie biuro księgowe z Warszawy zapewnie naprawdę waracje bezpieczeństwa, pomoga oni w wyborze kosztów i dodatkowo są na bieżąco z przepisami i dają znać tobie jako klient co w przepisach się zmienia.
Romanuś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Romanuś »

Ja ze swojej strony mogę polecić fachowców, na których sam się zdecydowałem. Ogarniają rachunkowość, jakieś fundusze unijne, doradztwo gospodarcze, zamówienia publiczne etc. - naprawdę warto wziąć ich pod uwagę jeśli ktoś jest z Rzeszowa lub okolic https://optymalni.rzeszow.pl/;)
ODPOWIEDZ