Doradztwo w kwestii kredytu

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Bożydar-80
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 3:03

Doradztwo w kwestii kredytu

Post autor: Bożydar-80 »

Mieliście okazję korzystać z pomocy doradcy kredytowego? Jeśli tak, to może znacie firmę czasnakredyt.pl? Chcę się z nimi skonsultować, ale na początku wypadałoby dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. Stąd moje pytanie ;)
Awatar użytkownika
milosz
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 12:31

Re: Doradztwo w kwestii kredytu

Post autor: milosz »

Jak dla mnie to eksperci od finansów, którzy działają przede wszystkim na korzyść klienta. Dzięki nim dowiedziałem się, że dobra historia kredytowa jest bardzo ważna i powinno się zwracać na nią szczególną uwagę, jeśli chce się wziąć kredyt czy pożyczkę.
zawiła

Re: Doradztwo w kwestii kredytu

Post autor: zawiła »

Wcześniejsza spłata kredytu wiąże się ze zwrotem nadpłaconych odsetek – spłacie podlega bowiem cała należna kwota, łącznie z odsetkami. Warto dowiedzieć się o tym jak dokłądnie wygląda zwrót kosztów kredytu bo temat niestety jest dość zawiły.

imbir w doniczce
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Doradztwo w kwestii kredytu

Post autor: Antonika »

Najważniejsza będzie zdolność kredytowa, jak tą będziecie mieć to nie powinno być problemu z niczym przy kredycie;) Bank zwraca uwagę na wasze zarobki, na umowę jaką macie. Fajną opcją jest też karta kredytowa, myśleliście o tym? Sprawdza się ta do różnych zadań, także przy płatnościach online. Na stronie https://axi-card.pl/blog/karta-kredytow ... Bci-online piszą o sposobach na takie płatności.

chlorella this is bio
ODPOWIEDZ