Gdzie na studia medyczne?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
HańciaO

Gdzie na studia medyczne?

Post autor: HańciaO »

Moi drodzy czy możecie się podzielić namiarami na sprawdzone uczelnie medyczne w kraju ? W sumie to interesuje mnie każda lokalizacja choć nie ukrywam , ze najchętniej zostałabym w rodzinnej Warszawie. Zależy mi przede wszystkim na opinii obecnych studentów lub absolwentów danej placówki.
wićka

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: wićka »

Ja tylko tu rzucę hasło - mazowiecka uczelnia medyczna. Nie napisze nic więcej bo sama tam nie studiowałam ( dopiero w liceum jestem i papiery będę składać za 2 lata ) ale moja siostra jest po pielęgniarstwie - bardzo zadowolona :)
syśka

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: syśka »

ja też zdecydowanie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Od pazdziernika jestem już na drugim roku fizjoterapii :) jak masz jakieś konkretne pytania, dawaj znać :)
HańciaO

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: HańciaO »

syśka pisze: ↑12 paź 2020, 10:31 ja też zdecydowanie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Od pazdziernika jestem już na drugim roku fizjoterapii :) jak masz jakieś konkretne pytania, dawaj znać :)
ja też myślę o fizjoterapii także bardzo się cieszę, ze piszesz :) interesuje mnie w sumie wszystko :) jak wygląda proces rekrutacji, jak zajęcia, wykładowcy itd. z góry dziękuje za odp :)
syśka

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: syśka »

HańciaO pisze: ↑12 paź 2020, 14:40
syśka pisze: ↑12 paź 2020, 10:31 ja też zdecydowanie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Od pazdziernika jestem już na drugim roku fizjoterapii :) jak masz jakieś konkretne pytania, dawaj znać :)
ja też myślę o fizjoterapii także bardzo się cieszę, ze piszesz :) interesuje mnie w sumie wszystko :) jak wygląda proces rekrutacji, jak zajęcia, wykładowcy itd. z góry dziękuje za odp :)
Po pierwsze bartdzo dobry wybór, kierunek mega ciekawy, nauka dla mnie osobiście to czysta przyjemnośc tym bardziej, ze każde zajęcia są baaaardzo ciekawe, wręcz wciągające. proces rekrutacji jest dokładnie opisany na ich stronie internetowej. Wykładowcy naprawdę okej, to ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą. Na pewno nie pożałujesz wyboru tej uczelni :)

powody
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: Pamelka »

Bez względu na to, czy wybieracie się na studia medyczne czy na inne, warto przy okazji zrobić sobie też dodatkowo kurs języka angielskiego. Szkoła Językowa ProfiLingua, jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, organizuje takie kursy w systemie on-line, więc nie będzie Wam to kolidowało z zajęciami na uczelni ;)

miecz japoński katana
HańciaO

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: HańciaO »

dzięki raz jeszcze za wszystkie informacje i pomoc :) wszystko na szczęście udało się szybko zorganizować i oświadczam, ze jestem studentką pierwszego roku fizjoterapii na MUM :)
syśka

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: syśka »

nooo to ogromne gratulacje, szybka jestes :) ale i trzeba przyznać, ze dziekanat działa bardzo sprawnie :) fajnie, w takim razie nie pozostaje nic innego jak zyczyć powodzenia i owocnej nauki :)
HańciaO

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: HańciaO »

no to prawda, przemiłe panie bardzo mi pomogły i jakoś się udały :) już się wciągam w zajęcia, zauwazyłam, ze sporo sama czytam bo temat mnie interesuje. Mam poczucie, ze dobrze wybrałam :)
syśka

Re: Gdzie na studia medyczne?

Post autor: syśka »

super, to bardzo dobry znak :) czasy ją i tak trudne więc dobrze jest się czym zająć, zdobędziesz wiedzie, praktykę a potem sama bedziesz mogła pomagać pacjentom. Trzymam kciuki :)
ODPOWIEDZ