Gdzie w Warszawie kupić dobre mięso ze sprawdzonego zródła?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
AnnaJózik

Gdzie w Warszawie kupić dobre mięso ze sprawdzonego zródła?

Post autor: AnnaJózik »

Kochani mieszkam w Warszawie od niedawna i kurczę niby to duże miasto a nie wiem gdzie dostanę mięso i wędliny z naprawdę dobrego źródła? chodzi mi o takie typowo swojskie produkty, wyroby własne. przeszłam pobliskie bazarki ale niestety nic ciekawego i godnego uwagi nie znalazłam ;/ jak Wy sobie z tym radzicie ?
pośka

Re: Gdzie w Warszawie kupić dobre mięso ze sprawdzonego zródła?

Post autor: pośka »

wiesz co ja nie mam małych dzieci w domu więc aż tak mocno nie szukam, kupuję w pobliskim mięsnym sklepie. Ale kiedyś jak dostawałam wałówki od babci ze wsi to rzeczywiście smak tych wędlin był zupełnie inny...

cud narodzin youtube
dariśka

Re: Gdzie w Warszawie kupić dobre mięso ze sprawdzonego zródła?

Post autor: dariśka »

Zerknij sobie na ofertę Rano Zebrano, u nich znajdziesz wszystko czego szukasz :) działają właśnie na terenie Warszawy, dostarczają zakupy pod same drzwi. a to w dzisiejszych czasach nie tylko wygodne ale i bezpieczne.
AnnaJózik

Re: Gdzie w Warszawie kupić dobre mięso ze sprawdzonego zródła?

Post autor: AnnaJózik »

dziękuje za namiar na Rano Zebrano, nie słyszałam o nich wczesniej a przejrzałam na szybko ofertę i faktycznie wybór mięsa spory. i serio wszystko co zamówie dostaję prosto do domu? czy te produkty są odpowiednio zabezpieczone?
dariśka

Re: Gdzie w Warszawie kupić dobre mięso ze sprawdzonego zródła?

Post autor: dariśka »

Tak spokojnie, niczym się nie martw wszystko jest popakowane tak jak trzeba. Jak złozysz zamówienie do 10 rano w poniedziałek to we wtorek zakupy są już u Ciebie :) baaaardzo wygodna opcja, zakupy robi się rozsądnie a nie że kupujesz oczami jak to zwykle bywa w sklepach stacjonarnych. no i sama jakosc produktow super.
ODPOWIEDZ