Leczenia dziecka przez telefon - to chore?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Tatuś43

Leczenia dziecka przez telefon - to chore?

Post autor: Tatuś43 »

Leczenia dziecka przez telefon - to chore, prawda?
Co w ogóle myślicie o tym całym dzisiejszym leczeniu zdalnym online w przypadku dziecka?
Czy taki lekarz który siedzi sobie na słuchawce i udziela porad online na teleporadach to rzeczywiście jest w stanie pomóc kilkulatkowi, który wprawdzie coś do telefonu mówi ale już nie da się go zobaczyć, obadać ani nic?

Czy tylko ja mam wrażenie że to nienormalne?
MamaMiśki

Re: Leczenia dziecka przez telefon - to chore?

Post autor: MamaMiśki »

Tatuś43 pisze: ↑15 wrz 2021, 14:35 Leczenia dziecka przez telefon - to chore, prawda?
Co w ogóle myślicie o tym całym dzisiejszym leczeniu zdalnym online w przypadku dziecka?
No ja mam osobiście trochę inne zdanie, bo kiedy miałam złamaną noge i fizycznie nie miałam jak iść do lekarza z dzieckiem, to umówiłam się własnie na leczenie online, a może bardziej na teleporadę, ale nie typowo tele, bo w formie video.
Takie opcje są dostepne np w bazie lekarzy https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra
i normalnie pediatra na video młodą obejrzał, dal receptę, siostra mi wykupiła i naprawdę sprawdziło się super.

Punkt widzenia czasem zależy od punktu siedzenia:)
ODPOWIEDZ