Najlepsza szkoła dla dziecka

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: Gryksa »

W czasie koronawirusa ciężko myśleć o szkole, edukacji, no ale każdy rok, miesiąc, tydzień jest bardzo ważny dla dziecka, dlatego też i teraz i przyszedł czas na wybór szkoły dla mojej córki. A konkretnie - mieszkam w Gdańsku, szukam szkoły na Morenie. Jakieś opinie, porady?
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: Antonika »

No tak zgadzam się z Tobą w 100%. Edukacja jest bardzo ważna, a jeżeli już jesteśmy w temacie pandemii to i szkoła powinna dawać sobie radę z zajęciami dla dzieci, nawet gdy nie ma ich w szkole. Nauka online to obecnie jedyne co praktycznie mogą dostać dzieci, więc wybierz szkołę, która zdaje egzamin z takich zajęć. Tu Te Vizja (moje dzieci tu chodzą) na pewno sprawdzi się super.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: Serferka »

Gdańsk, morena, to tylko Te Vizja, lepszej szkoły dla mojego syna bym nie znalazła. Już od pierwszego roku widziałam, że super się sprawdza, szczególnie pod kątem języków obcych, nie tylko angielskiego. 8 godzin tygodniowo, codziennie matematyka. Oferta edukacyjna zadowoli na pewno każdego rodzica.
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: Andzi »

Prywatna szkoła to na pewno dobry pomysł, ja właśnie taką wybrałam:) Porównywałam kilka miejsc no i tak wybór padl na Te Vizje. Szkoda, że nawet nie zobaczyłam jak działają bez tych wszystkich pandemicznych obostrzeń, ale jak widzę jak teraz zajęcia są prowadzone, jak nauczyciele stają na wysokości zadania to na pewno musi być super.
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 15
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: Despero »

Ja to nadal mam dylemat publiczna czy prywatna, coś już w sumie ten wątek wniósł, ale chętnie poczekam na rozwój i inne wpisy. Trochę jeszcze czasu mam na podjęcie tej decyzji, no ale nie zaszkodzi zrobić małego rozeznania w okolicznych przedszkolach.
gizeldaa

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: gizeldaa »

Owszem nauka jest priorytetem i trzeba zadbać o to, aby dziecko się rozwijało. Jeżeli poszukujecie
informacji na temat tego - jaki na egzamin ósmoklasisty harmonogram jest? A także porad - jak dobrze zaliczyć końcowe testy? To możecie w tym kierunku zapoznać się ze stroną nowaera.pl. Tam wszystko macie.
makra

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: makra »

Z tego co zauważyłam, to dzieci bardzo interesują się astronomią, kosmosem itd. Jesli chcecie zapewnić im ciekawe oraz rozwojowe zajęcia, to zdecydowanie powinniście zajrzeć na stronę https://banach3d.pl/zrozum-swiat-astron ... cznego-3d/ i zapoznać się z ich ofertą.
meliskaa

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: meliskaa »

Dzisiaj poziomi jest naprawdę wysokie i nie brakuje świetnych szkół. Ale, żeby do nich się dostać, to też trzeba dobrze zdać egzamin. Dlatego warto pomyśleć przykładowo na dodatkowe szkolenia egzamin dla 8 klasy język polski i inne podobne kwestie, które poukładają dodatkowo naszą wiedzę. Warto...
Gość

Re: Najlepsza szkoła dla dziecka

Post autor: Gość »

Wybór szkoły dla dziecka jest ważny ale też patrzcie na to jakie ubezpieczenie szkolne będzie wasze dziecko miało. Wielu rodziców wybiera takie z niską składką, bo po co przepłacać?
ODPOWIEDZ