spadki pomoc prawna Gdańsk

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Wróżka

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Wróżka »

Cześć :)

Mam nadzieje, że mi pomożecie, ponieważ mam spory problem ze spadkiem po moim dziadku. Niestety nie miałam okazji go poznać osobiście, ponieważ długo przebywałam za granicą i ostatni raz widzieliśmy się jak miałam 3 latka. Okazuje się jednak, że mój dziadek postanowił wspomnieć o mnie w swoim testamencie i teraz reszta rodziny ma do mnie jakiś problem. Możecie mi polecić jakąś dobrą kancelarię, która ma doświadczenie w prawie spadkowym? wiecie, tak na wszelki wypadek.
dzięki

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: dzięki »

Jeśli chodzi o spadek, to koniecznie rozejrzyj się po sieci i posprawdzaj sobie opinie przed wybraniem odpowiedniej kancelarii. Moim zdaniem warto zaznajomić się również z opiniami swoich znajomych, czy też rodziny. Może ktoś z nich już korzystał z tego typu usług i będzie w stanie pomóc?
Papużka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Papużka »

Jeśli chodzi o spadek, to nie mam w tym temacie większego doświadczenia, ponieważ nigdy nie otrzymałam niczego w spadku. Natomiast wiem, że nie jest to łatwa sprawa., szczególnie, jeżeli zmarła osoba była dla ciebie kimś ważnym. Trzymam kciuki, żebyś szybko zakończyła tę całą sprawę

wzór wypowiedzenia umowy z vectrą
Liść23

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Liść23 »

Powiem wam, że sama niedawno przechodziłam przez taką sprawę w sądzie i jedno muszę przyznać - łatwo nie było. Na szczęście miałam niesamowitą pomoc pod postacią mecenasa Mindykowskiego, który służył wsparciem i merytorycznymi radami podczas całej tej sytuacji. Zajrzyjcie sobie na jego stronę http://www.mindykowski.pl/ i zapoznajcie się z jego ofertą.
ODPOWIEDZ