Własna firma

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Własna firma

Re: Własna firma

autor: maria » 13 sty 2022, 20:12

Warto pomyśleć o otworzeniu własnej kwiaciarni czy sklepu ogrodniczego, teraz jest duża moda na kwiaty, to dobry biznes. Co do zaopatrzenia to sporo rzeczy możecie kupić w dobrze zaopatrzonej nowoczesnej hurtowni ogrodniczej Green&Joy. Spodobali mi się, bo mają porządny wybór nasion i cebulek kwiatów, warzyw, owoców a także podłoża, nawozy, środki ochrony roślin, doniczki, osłonki i skrzynki plus sprzęt ogrodniczy. Dobrze mi się z nimi współpracuje, zawsze terminowo realizują zamówienia (możecie je składać online albo stacjonarnie w sklepie w Gdańsku) i mają dobry kontakt z klientem.

Re: Własna firma

autor: Miłek » 01 lis 2021, 21:47

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali przede wszystkim skutecznego i dobrego wsparcia dla firmy transportowej to weźcie pod uwagę system Flotman, to co umożliwia to efektywne zarządzanie flotą, zachowanie organizacji i jednocześnie poprawy wydajności pracy dzięki czemu nie tylko obsługujemy więcej zleceń, mamy konkretną kontrolę nad tym gdzie znajdują się samochody i jednocześnie mając pod kontrolą m.in zużycie paliwa i stanu technicznego (w tym nadchodzących napraw).

Re: Własna firma

autor: karolka88 » 26 paź 2021, 15:40

Można na przykład otworzyć swoje laboratorium. Oczywiście pod warunkiem, że dana osoba zna się na tym. Z wyposażeniem nie będzie problemu - wystarczy odwiedzić stronę firmy Renggli. Jest to znany producent mebli laboratoryjnych. W ofercie ma między innymi krzesła laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/krzesla-la ... ratoryjne/ .

Re: Własna firma

autor: kaliś4 » 15 paź 2021, 10:00

Jeżeli poszukujcie filtrów i areatorów do swojej firmy, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/fi ... ry.88.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Warto się tam rozejrzeć, bo można tam zrobić kompleksowe zakupy.

Re: Własna firma

autor: polkaś » 15 paź 2021, 9:01

A wiecie, że roboty można wykorzystać do paletyzacji? Jeśli interesuje was ten temat, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/zastosowania/paletyzacja/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Myślę, że warto stawiać na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.

Re: Własna firma

autor: tomik4 » 15 paź 2021, 6:26

Jeśli chcecie zainwestować w piaskarki oraz różnego rodzaju akcesoria, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.contracor.com.pl/dysze-tc-venturi.php . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych idealnie do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Wybór jest ogromny.

Re: Własna firma

autor: MadziaS » 11 paź 2021, 10:54

Prowadzenie własnej firmy to super sprawa, ale też duża odpowiedzialność. Jeśli w swojej branży realizujecie sporo wysyłek listów czy towarów, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z bazy adresowej przygotowanej przez data quality https://dataquality.pl . Firma oferuje aktualną bazę kodów pocztowych, adresów, nazw miejscowości, które umożliwiają prawidłowe zaadresowanie każdej przesyłki.

Re: Własna firma

autor: dzięki » 05 wrz 2021, 12:43

Wydaje mi się, iż sprawa frankowiczów jest nadal aktualna, mimo, że media głównego nurtu już sobie odpuściły i tylko pobąkują co jakiś czas w tym temacie. Jeśli szukacie rzetelnych informacji i pomocy w tej materii, to moim zdaniem warto poświęcić kilka chwil i zerknąć pod ten adres: zyciebezkredytu.pl. Moim zdaniem to kompendium wiedzy, które pomoże wam krok po kroku wyjść z zadłużenia.

Re: Własna firma

autor: wróżka » 02 sie 2021, 17:30

Jeśli chcielibyście usprawnić proces rekrutacji w swojej firmie, może warto skorzystać z testów osobowości, aby zweryfikować umiejętności przyszłych kandydatów? Moim zdaniem: https://proficompetence.com/ to oferta szyta na miarę. Myślę, że dzięki temu sprawniej przeprowadzicie proces rekrutacji.

Re: Własna firma

autor: msdziuś » 26 lip 2021, 23:10

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wywozodpadowwroclaw.pl/

Re: Własna firma

autor: Wróżka » 14 lip 2021, 21:41

Bardzo lubię wprowadzać do swojej firmy różne nowoczesne i innowacyjne metody działania. Tym razem postawiłam na gry integracyjne, o których dowiedziałam się ze strony https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl ... acownikom/ Mam nadzieję, że moim pracownikom spodoba się taka forma zabawy.

Re: Własna firma

autor: gośka » 09 lip 2021, 18:47

Posiadając własną firmę warto ułatwić sobie zarządzanie płatnościami poprzez https://cashdirector.com/ . Jest to świetny system, który pomaga w rejestrowaniu płatności, opłacaniu rachunków, a także przy planowaniu dziennych przepływów pieniężnych. Można w ten sposób zaoszczędzić wiele czasu

Re: Własna firma

autor: Piotrżć » 07 lip 2021, 13:30

Mając firmę i pracowników we własnym budynku, należy zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Dlatego warto zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczeń. Filtry w systemie wentylacyjnym muszą być bardzo wysokiej jakości, aby mogły skutecznie pełnić swoją funkcję. Ponadto takie filtry należy regularnie wymieniać. Myślę, że warto zainteresować się filtrami kieszeniowymi, które nie tylko są wysokiej jakości, ale również są dość uniwersalne. Nadają się do hal przemysłowych, lakierni, a także do pomieszczeń biurowych.

Re: Własna firma

autor: Łuki22 » 25 cze 2021, 19:13

Każda firma z czasem się rozrasta i wtedy zachodzi potrzeba znalezienia nowych ludzi. Jeśli twoja firma poszukuje pracowników do działu IT to oferta https://teamquest.pl/ jest dla ciebie. Mają bazę pracowników i doświadczonych specjalistów którzy szybko pozyskają dla nas odpowiednich ludzi. Omijasz proces rekrutacji dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo czasu i pieniędzy.

Re: Własna firma

autor: Bączek22 » 25 cze 2021, 10:31

Jak masz własną firmę to co jakiś czas trzeba zrobić audyt środowiskowy lub uzyskać odpowiednie zezwolenia z tego zakresu a wtedy warto skorzystać z usług firmy https://www.ekomeritum.pl/ Specjalizują się w tym temacie i szybko przygotują odpowiednią dokumentację lub wykonają odpowiednie sprawozdania. Dzięki nim oszczędzasz czas i pieniądze.

Re: Własna firma

autor: gryłka » 21 cze 2021, 19:00

My takie ekrany elektryczne do naszego biura zamawialiśmy na stronie http://ekrany-projekcyjne-adeo.pl/Ekran ... e-f33.html Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jak się okazała tablice są bardzo solidne i porządnie wykonane A korzystanie z nich bardzo ułatwia nam pracę

Re: Własna firma

autor: Adam Łoś » 15 cze 2021, 13:44

Mogę szczerze polecić firmę KOF Regard BHP Rzeszów która specjalizuje się w szeroko pojętej ochronie przeciwpożarowej. Projektowanie, instalacja oraz monitoring systemów bezpieczeństwa różnego typu, do tego szkolenia a nawet ćwiczenia - wszystko po to, aby zakład pracy stał się pewnym oraz bezpiecznym obiektem.

Re: Własna firma

autor: buliś » 12 maja 2021, 22:49

Jeśli prowadzicie firmę i chcecie ją rozwijać, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/fundusze-unijne-na-lata-2021-2027/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat funduszy unijnych. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Macie tam bowiem różne programy, z których można skorzystać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Re: Własna firma

autor: polinaś » 12 maja 2021, 11:02

Na pewno warto sobie zapisać namiar na to https://hamilton.com.pl/ akredytowane laboratorium. Oferuje ono wiele różnych ciekawych badań dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość i dbać o to, aby nasze produkty były zdrowe i solidne. Pomyślcie o tym koniecznie.

Re: Własna firma

autor: Jędza » 29 kwie 2021, 8:58

Jak masz własną firmę zwłaszcza gabinet fizjoterapeutyczny czy też medyczny to przyda ci się program do umawiania wizyt i nadzorowania planu zajęć z pacjentami. Na rynku jest wiele ciekawych rozwiązań które nie tylko dają możliwość planowania ale także świetnie chronią dane pacjentów przed dostępem osób nieuprawnionych. Pomyśl o tym prowadząc swoją firmę bo oszczędzisz czas i pieniądze.

Re: Własna firma

autor: Żaneta888 » 25 kwie 2021, 13:52

Nie ulega wątpliwości, że prowadząc własną firmę, musimy pamiętać o szeregu kwestii. Jedną z nich jest posiadanie konta firmowego https://mojetychy.pl/is,zakladanie-firm ... 13197.html które powinno być dobrane w taki sposób, aby zapewniało korzyści. U mnie najważniejsze są darmowe przlewy i karta debetowa.

Re: Własna firma

autor: Elka » 23 kwie 2021, 10:51

To prawda, że w wielu biznesach trzeba być szczególnie wyczulonym na potrzeby klientów. Dotyczy to na przykład umożliwienia im płatności kartą. Kliencie chętniej korzystają ze sklepów czy miejsc, gdzie takie płatności są możliwe. Na rynku dostępne są rozwiązania w temacie płatności bezgotówkowych, dedykowane różnym branżom. Tu https://wybierzterminal.pl/twoja-branza ... -taksowki/ takie, skierowane do branży transportowej i taksówkarskiej. Planując rozwój biznesu warto to uwzględnić.

Re: Własna firma

autor: krał » 30 mar 2021, 20:28

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić pewną stronę. W prowadzeniu własnego biznesu bardzo ważny jest kontakt z klientem, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę https://www.cludo.pl/contact-center/collabonecontact/ . Na pewno nie będziecie zawiedzeni. Gwarantuję.

Re: Własna firma

autor: Bożenka » 11 mar 2021, 20:23

Prowadząc wlasną firmę kieruję sie zasadą, że nie wszystko muszę sama... Staram sie korzystac z pomocy specjalistów i to im zlecać pracę. Jedną z takich firm jest własnie ben-sol https://www.ben-sol.pl/ która wykonuje inwenteryzację w naszym sklepie. Wszystko sprawnie i szybko, a przedewszytkim zgodnie z procedurami.

Re: Własna firma

autor: NataliaŚ » 27 lut 2021, 9:23

Prowadzenie firmy, to także sprawne zarządzanie i organizacja. W czasach, gdy pracujemy zdalnie i nie zawsze pojawiamy się w biurze pojawia się problem nadawania dostępu pracownikom. Problem ten łatwo rozwiązałam montując w drzwiach inteligentny zamek od igerda.pl. Jednym kliknięciem w telefonie otwieram drzwi firmy, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajduję. W aplikacji automatycznie aktualizuje się dziennik, dzięki któremu zawsze mogę sprawdzić, kto i kiedy miał dostępem do biura. Nie musze więc przyjeżdżać na miejsce, ani prowadzić osobnej dokumentacji. Polecam z całego serca.

Re: Własna firma

autor: patrycjać » 16 lut 2021, 1:09

Z osobistych doświadczeń radzę zastanowić się nad sposobem pozyskiwania nowych pracowników. W dobie internetu musimy wiedzieć, na których stronach warto się ogłaszać, aby trafić na najbardziej wartościowe osoby. Testowałam wiele portali i na ich tle najlepiej wypada jober.pl. Zamieszczenie oferty trwa tylko chwilę, jest bezpłatne, a odzew od kandydatów był ogromny. Polecam z całego serca.

Re: Własna firma

autor: Żaba » 15 lut 2021, 10:32

Tam gdzie jest potrzebny transport tam trzeba korzystać z usług specjalistów pokroju tejże firmy: https://www.translogis.pl/ Tylko oni potrafią zorganizować transport lądowy, morski i powietrzny tak jak trzeba. Kadrę mają zaprawioną w bojach więc nic im nie straszne co gwarantuje że dostawa dojdzie na miejsce i o czasie. Sprawdź ich usługi a sam się przekonasz o ich skuteczności i najlepszych stawkach.

Re: Własna firma

autor: Olęcki Jan » 11 lut 2021, 10:56

Planując rozwój własnej firmy warto pomyśleć o działalności w dziedzinie gier komputerowych. W obecnych czasach jest duże zapotrzebowanie na pracowników, którzy tworzą i testują gry wideo https://itwiz.pl/rosnie-zapotrzebowanie ... ier-wideo/. Rozwój technologi umożliwia wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, które cieszą się dużym zbytem wśród klientów.

Re: Własna firma

autor: maryśka98 » 31 sty 2021, 19:32

Padło wiele ciekawych poleceń, więc również dorzucę od siebie sprawdzoną firmę. W kwestii rekrutacji warto skontaktować się z https://cter.pl/executive-recruitment/executive-search/. Poszukiwanie pracowników zabiera bardzo wiele czasu. Każdej osobie trzeba poświecić dużo uwagi, dlatego pomocne są wywiady kompetencyjne wchodzące w skład executive search, badające motywację i kompetencję. Na ich podstawie zostają przedstawieni kandydaci, którzy są najbliżsi Twoim oczekiwaniom.

Re: Własna firma

autor: michał » 13 sty 2021, 16:34

Biorąc pod uwagę fakt, iż teraz bardzo ciężko utrzymać własną firmę na rynku, dlatego warto być na bieżąco z różnymi informacjami. Ostatnio w sieci pojawił się ranking dotyczący przedsiębiorstw. Z tego co wiem, to firma innowacyjna która zajmuje pierwsze miejsce jest Apple. Zaraz za nią znajduje się Amazon i Microsoft. Co na ten temat uważacie? Ja dużo czytam na itwiz.pl, na przykład ostatnio znalazłem artykuł o BNP: bnp go online - polecam!

Re: Własna firma

autor: Paweł 40 » 03 sty 2021, 21:09

Prowadząc własną firmę, warto powiększyć swoją wiedzę w zakresie planów oszczędzania, a także oszczędzania na emeryturę, po to aby na starsze lata zapewnić sobie godziwe życie. Na stronie https://generali-investments.pl/conten ... zczedzania jest dużo informacji, które ułatwią podejmowanie wielu decyzji odnośnie inwestycji i pracowników.

Re: Własna firma

autor: Paweł » 30 gru 2020, 20:48

W niektórych przedsiębiorstwach ważną rolę odgrywa dyrektywa NIS, jest to pierwsze europejskie prawo w zakresie cyberbezpieczeństwa. Dyrektywa nakłada na przedsiębiorców Unii Europejskiej szereg obowiązków z którymi każdy przedsiębiorca powinien być zaznajomiony.

Re: Własna firma

autor: pokąd » 02 gru 2020, 11:26

Chciałybyście otworzyć swój butik, czy sklep z ubraniami i nie do końca wiecie jak ten temat ugryźć, także jeśli chodzi o aranżację przestrzeni i wybór odpowiednich mebli? Całe szczęście w tym zakresie są konkretni specjaliści, którzy na pewno Wam pomogą i jednocześnie wykonają meble pod wymiar. Taką firmą jest m.in. szafynawymiar.waw.pl na którą jak najbardziej można postawić. Wejdzie na ich stronę i sprawdźcie jakie realizacje już wykonali przez te wszystkie lata. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z współpracy 😊

Re: Własna firma

autor: Michał Poświęta » 25 lis 2020, 20:14

Do firmy warto kupić tani, dobrej jakości sprzęt komputerowy. Dużo lepiej pracuje się na laptopie, którego stacja dokująca podłączona jest do zewnętrznego monitora. Tutaj masz tanią stację do Della https://scrascom.pl/stacja-dokujaca-dell

Re: Własna firma

autor: bakać » 25 lis 2020, 8:42

Jeśli chodzi o własną firmę to przede wszystkim zwróć uwagę na szkolenie z BHP bo o wypadki nie trudno. Nie musisz od razu wysyłać pracowników na szkolenia bo wystarczy że zapoznają się z z specjalistycznymi blogami z tego zakresu jak ten tutaj https://blog-glovex.pl/ Nie dość że ciekawa zawartość to jeszcze istnieje możliwość zakupu produktów BHP bezpośrednio u nich.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 24 lis 2020, 11:24

Polecam wam wszystkim sprawdzić firmę pod tym linkiem https://www.chlholding.pl gdzie znajdziecie naprawdę rozsądne ceny, dotyczące transportu waszej gotówki z firmy. Działają w sposób sprawny ale przede wszystkim skuteczny. Moim zdaniem warto

Re: Własna firma

autor: Ania33 » 20 lis 2020, 8:20

Jeżeli wynajmujecie lokal, warto zapoznać się z artykułem https://pgng.pl/warunki-najmu-a-epidemia/ zawarta jest w nim wiedza, która może się przydać wszystkim przedsiębiorcom.

Re: Własna firma

autor: kreśl » 23 paź 2020, 15:19

Zgadzam się, że laptop jako prezent na 18-tkę to świetny pomysł. Przyda się zarówno do nauki, jak i do gier czy oglądania filmów. Jeżeli ktoś szuka wysokiej jakości sprzętu w dobrej cenie, to proponuję najpierw przeczytać ten artykuł https://gadzetomania.pl/61622,lenovo-x1 ... -generacji Dajcie znać cv o sądzicie o przedstawionych tam modelach

Re: Własna firma

autor: Ania33 » 23 paź 2020, 14:43

Często zdarza się, że przedsiębiorcy nie myślą o konsekwencjach niektórych zachowań. Coraz częściej można spotkać zepsuty sprzęt i śmieci w lesie co jest bardzo niepokojące. Dlatego chciałabym wam powiedzieć, że istnieją firmy, które oferują darmowy odbiór elektrośmieci.

Re: Własna firma

autor: inś » 23 paź 2020, 14:33

Ostatnio spory okres czasu poszukiwałem naprawdę dobrego źródla informacji, które będzie stricte związane z IT. Mój dobry kolega polecił mi ten link https://www.operatorzy.pl/telekomunikac ... 1655912398 gdzie znajdziecie naprawdę wartościowe informacje w tej materii. Polecam!

Re: Własna firma

autor: narś » 22 paź 2020, 18:29

Przed założeniem działalności warto zrobić biznes plan. Ja jestem bardzo zadowolona, że jestem na swoim, nikt mną nie rządzi i jestem sobie sama szefem. Dla pracowników także staram sie byc w porządku Od kilku lat problemem dla mnie były niepotrzebne już dokumenty - czy to w formie papierowej czy na nosnikach, nie mam czasu na niszczenie tego na niszczarce, a dokumentów przeciez nie wyrzucę. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Sądze, że skorzystam z takich usług.

Re: Własna firma

autor: Kaśka » 21 paź 2020, 8:57

Firm jest wiele na naszym rynku każda zajmuje się czym innym. Inwestycja w własną firmę na początku wiele osób zniechęca zwłaszcza budowlanka, gdzie jednak trzeba mieć sporo narzędzi własnych. Czasem jak są to duże sprzęty, drogie warto je wypożyczyć. Ostatnio widziałam np. wiertnice, agregatory na http://staltechnika.pl/ . Super sprawa i konkretna tak naprawdę, aby w pełni wszystko działało.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 12 paź 2020, 12:55

:)

Re: Własna firma

autor: Śliwka » 10 paź 2020, 20:13

Każdy kto prowadzi własną firmę zwłaszcza zajazd, hotel lub restaurację będzie potrzebował dostawcy mebli. Nie takich zwykłych bo te by nie przetrwały sezonu w takich miejscach ale stworzonych dla biznesu. Najlepszym wyborem będzie postawienie na sprawdzonego producenta jak ten http://pioniermeble.pl/kolekcja-arizona/

Re: Własna firma

autor: karina » 01 paź 2020, 13:34

Jeśli planujesz otworzyć swoją firmę to zainteresuj się koniecznie wszystkimi formalnościami z tym związanymi. Rzuć okiem także na taką opcję jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/. Mogą okazać się przydatne.

Re: Własna firma

autor: Ania33 » 20 wrz 2020, 23:41

Jeżeli chcesz prowadzić własną firmę to warto pomyśleć o wsparciu IT, jeżeli nie masz nikogo na oku to polecam https://aitik.pl/outsourcing-it/ mają świetną ofertę dla firm, a także takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści o których możesz przeczytać więcej na ich stonie internetowej.

Re: Własna firma

autor: nsimonis » 20 sie 2020, 15:57

Własna firma wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wydatkami.

Re: Własna firma

autor: kiarra43 » 17 sie 2020, 16:12

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy. Proces ten przede wszystkim należy zacząć od pomysłu. Mając jasno sprecyzowane cele, łatwiej będzie osiągnąć upragnione efekty.

_________________________________________________
wlasna marka odziezowa

Re: Własna firma

autor: Heniutek99 » 14 sie 2020, 19:16

Ja również prowadzę własną firmę i od jakiegoś czasu szukam udogodnien w pracy i znalazłem. Na stronie https://goidea.pl/filemaker.php istnieje możliwość stworzenia swojhej własnej aplikacji firmowej pod różne dziedziny pracy, mi zależy na marketingu oraz reklamie.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 13 sie 2020, 11:03

Bez względu na to, czy potrzebuje ktoś laptopa stricte do gier, czy po prostu do pracy, całkiem fajnym wyjściem jest któryś z modeli dostępnych na stronie : https://laurem.pl/Laurem-laptopy-poleas ... 3-pol.html . Przeglądałem ich oferty i sam zastanawiam się nad zakupem czegoś ciekawego. Co na ten temat sądzicie

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 13 sie 2020, 10:38

;)

Re: Własna firma

autor: emem » 08 sie 2020, 17:59

A nie myśleliście o tym, aby taką firmę otworzyć w specjalnej strefie ekonomicznej? Co o to tym sądzicie? Nie da się ukryć, że w ten sposób można naprawdę sporo zaoszczędzić. Poza tym zyskuje się różne przywileje. Tutaj https://edoradca.pl/oferta/specjalne-st ... onomiczne/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wszystko dokładnie opisane.

Re: Własna firma

autor: Profesorka » 25 lip 2020, 12:35

Własna firma, to duże wydatki na start. Ja sporo zaoszczędziłam, kupując komputery poleasingowe. Dodatkowa atrakcja, przynajmniej tutaj https://scrascom.pl/komputery-poleasingowe to licencja Windows 10 COA. Nawet jak zmienimy główny dysk SSD, system operacyjny aktywuje się automatycznie kluczem zapisanym w BIOSie

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 16 lip 2020, 16:41

Prowadząc swój biznes trzeba zaopatrzyć się w urządzenia fiskalne. O ile wiele z nich jest dobrowolna o tyle kasa jest w zdecydowanej większości biznesów obowiązkowa od samego początku. Ja szukając odpowiedniej natrafiłem na stronę https://www.centrumkas.pl/ , gdzie znalazłem firmę, która pomogła mi dobrać najlepszy model do moich potrzeb.

Re: Własna firma

autor: cornell.stroman » 11 lip 2020, 14:08

To dobry pomysł na biznes, najlepiej jest mieć coś swojego i zarabiać na własny rachunek.

Re: Własna firma

autor: adella50 » 01 lip 2020, 15:22

Pamiętaj o dobrze dobranej reklamie, jest to bardzo ważne.

Re: Własna firma

autor: ayla » 29 cze 2020, 20:54

A czy jest tutaj ktoś, kto może otwiera też zakład fryzjerski, tak jak ja? Pytam, ponieważ nie jestem pewna do końca - gdzie kupić wyposażenie? Znalazłam sklep fryzjerski https://hairstyler.pl/catalog/category/ ... le/id/114/ i tam wpadły mi w oko meble, ale także i sprzęty. Co wy na to?

Re: Własna firma

autor: ninaa » 21 cze 2020, 6:25

Na pewno to co będzie w waszej firmie niezbędne, to oczywiście drukarki. Mnóstwo będziecie mieć papierów do druku- czy to umowy, regulaminy, faktury, czy wszelkie inne treści. Dlatego warto też sprawdzić sobie w jakiej cenie możecie mieć tusz hp 650 lub do innego modelu.

Re: Własna firma

autor: murphy.joanne » 21 maja 2020, 15:30

Chciałabym poruszyć wątek integracji firmowej. Czy słyszeliście o ncentive wyjazdach motywacyjnych https://bctincentive.pl/? Wyjazdy motywacyjne to ważne narzędzie biznesowe, używane do zwiększania wydajności pracowników i lojalności klientów. Wyjazdy te są z jednej strony rekreacją i wypoczynkiem, a z drugiej mają spełnić konkretne cele biznesowe.

Re: Własna firma

autor: Heniutek99 » 18 maja 2020, 13:08

Jak prowadzisz własną firmę to na pewno powinnaś zainteresować sie kupnem komputera który bez problemu obsłuży wszystkie procesy firmowe. Na stronie jaką jest https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp ... elitebook/ Znajdziesz naprawdę interesujące rozwiazania które na pewno warto będzie wykorzystać jak najszybciej.

Re: Własna firma

autor: macejkovic.emmanuel » 12 maja 2020, 16:16

CES ma inne podejście do pomiaru zadowolenia klienta. Zamiast pytać, jak szczęśliwy jest klient, mierzy, ile wysiłku klient musiał wykonać, aby zrealizować to, co chciał. Warto korzystać z takich narzędzi.__________________________________________________
4 Wskaźniki zadowolenia klienta, które ujawnią rzeczywistość

Re: Własna firma

autor: ninaa » 10 maja 2020, 22:50

A czy macie już innowacyjne programowanie do prowadzenia rozliczeń w swojej firmie? Ja właśnie znalazłam coś idealnego dla siebie u firmy Melpe https://melpe.pl . Planuje się do nich niedługo zgłosić. Dzięki nim będę mieć większą kontrolę nad rozliczeniami i łatwiej będzie mi wysyłać faktury.

Re: Własna firma

autor: Andzi » 06 maja 2020, 17:37

A co sądzicie o salonie fryzjerskim? Według mnie to bardzo fajny pomysł na własną firmę jak oczywiście znacie się na fachu:) Ja chciałabym odrzucić pracę na etacie i spróbować pracować na własnym. Znalazłam już firmę https://kazaro.pl/kolekcje/6/WERSAL Proponują oni wyposażenie fryzjerskie.

Re: Własna firma

autor: lindsay » 06 maja 2020, 16:23

Jasne, że tak. Gdy prowadzi się swój biznes trzeba brać pod uwagę mnóstwo inwestycji. Jestem na etapie kupowania odpowiednich maszyn do mojej hali produkcyjnej, gdzie mogłabym nabyć taki sprzęt?


_____________________________
Pompy membranowe

Re: Własna firma

autor: Despero » 06 maja 2020, 14:11

Myślę, że to bardzo dobry pomysł na siebie:) Trzeba tylko dobrze się do tego przyłożyć, przygotować porządny biznesplan. Może ktoś z was myślał nad własną restauracją? Zerknijcie sobie tu na stronkę https://www.trafinoil.pl Znajdziecie tu olej dla gastronomii.

Re: Własna firma

autor: ayla » 24 kwie 2020, 16:36

A co powiecie na otwarcie własnego lokalu gastronomicznego? Czy według was taki biznes ma sens, czy raczej nie warto się pakować w coś takiego? Ja właśnie zaczęłam się nad tym zastanawiać i nawet rozpoczęła poszukiwania za lokalem, odkryłam firmę https://www.chefstore.pl/ , która mogłaby solidnie wyposażyć moją kuchnię. Praktycznie przydałoby się stworzyć plan i zacząć działać w kierunku tego biznesu.

Re: Własna firma

autor: Tati17 » 23 kwie 2020, 20:33

Jeżeli interesuje Ciebie właśnie ten problem to jak najszybciej zobacz ten artykuł. Na moje oko doczytasz tutaj wszystkie najaktualniejsze dane. Spójrz w wolnej chwili - http://zamiennikilexmark.pl .

Re: Własna firma

autor: homenick.davion » 18 kwie 2020, 14:22

Własna firma jest dużym przedsięwzięciem, trzeba ciężko pracować, aby zyski zaczęły się generować.

Re: Własna firma

autor: Heniutek99 » 17 mar 2020, 19:18

Jak chcesz prowadzić własną firmę to pamiętaj o odpowiednich zasadach bezpieczeństwa swojego jak i pracowników. Na stronie https://firebhpsecurity.pl/ znajdziesz szereg szkoleń które powinieneś przeprowadzic z tą firmą u siebie by nie było niechcianych wypadków.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 16 mar 2020, 11:45

Jeżeli interesuje was temat, jakim są kontenery metalowe lub na złom, to zachęcam do zajrzenia na stronę : http://www.agropom.pl/ i sprawdzenie ich oferty. Według mnie, mają naprawdę ciekawe propozycje, a dodatkowo, ceny są bardzo atrakcyjne. Dajcie znać, co sądzicie o tej firmie.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 16 mar 2020, 11:45

;) ;)

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 16 mar 2020, 11:44

:) :)

Re: Własna firma

autor: Teodor » 14 mar 2020, 19:04

Kazdemu zycze aby udalo mu sie prowadzic wlasna firme. Jednak praca na wlasny rachunek daje o wiele wiecej satysfakcji niz etat. Swiadomosc tego, ze mozemy zbudowac cos poteznego moze nas tylko motywowac do stawiania sobie co raz to wiekszy celow oraz zwiekszania zasiegu dzialalnosci. Natomiast w pierwszej kolejnosci trzeba sobie zadac wazne pytanie odnosnie tego jakiego rodzaju to bedzie dzialalnosc. Wiele sie mowi o zapotrzebowanie w branzy z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich tego typu - https://jlg.com.pl/region-poludniowy/ Jest to jak najbardziej prawda poniewaz zleceniobiorcow jest o wiele za malo. Warto przemyslec zakladanie wlasnego biznesu wlasnie pod tym katem.

Re: Własna firma

autor: ayla » 02 mar 2020, 21:47

Oczywiście liczy się też dobre wyposażenie firmy w różnego typu sprzęty. Na pewno jednym z takich ważniejszych będzie tutaj drukarka. Także warto się zorientować w poszczególnych sprzętach. Dodatkowo też warto tutaj https://www.drukuj24.pl/wklad-atramento ... nalny.html sprawdzić ile kosztują tusze etc.

Re: Własna firma

autor: Heniutek99 » 16 lut 2020, 18:16

Jezeli chodzi o prowadzenie własnej firmy to polecam Ci się zainteresować usługami na utylizacje dokumentów. Na Stronie jaką jest https://niszczeniedokumentow.eu/ Znajdziesz naprawdę interesujące oferty odnośnie utylizacji równiez danych przechowywanych na dyskach cyfrowych. To z pewnością będzie idealne rozwiazanie dla każdego biznesu.

Re: Własna firma

autor: ninaa » 31 sty 2020, 21:35

Logistyka, przesyłanie produktów, pakowanie - czy to wszystko stwarza Wam takie problemy w waszych biznesach, jak w moim? Po prostu tego wszystkiego nie ogarniam, a przecież tak być nie może, bo mi inne miejsca stoją. Muszę znaleźć pomoc. Na razie patrzę na Ejko http://ejko.com.pl/ . Znacie ich może? Jak w ogóle opiniujecie tę firmę?

Re: Własna firma

autor: jorka » 23 sty 2020, 21:19

Czy ktoś z was prowadzi paintball? Zdecydowałam się na taki biznes i obecnie szukam nowego dostawcę sprzętu. W oko wpadła mi oferta paintball sklep i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Jak myślicie, to dobry wybór?

Re: Własna firma

autor: nudla » 19 sty 2020, 10:12

Własny sklep internetowy to naprawdę dobry pomysł na biznes. Pamiętaj tylko o ciągłym dbaniu o klientów, bo konkurencja w tej branży jest duża. Na stronie: https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online jest oferta, z której warto skorzystać szczególnie przy okazji własnego sklepu internetowego. Zapewnia bezpieczne i najszybsze płatności z góry - to naprawdę ogromna wygoda.

Re: Własna firma

autor: Dalla » 09 sty 2020, 12:59

Mając własną firmę musicie być gotowi na ewentualne kontrole skarbowe. Jak nie wiecie jak to wygląda to polecam zajrzeć tutaj https://chrzanowski24.pl/strona-glowna/ ... -091035359 .

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 03 sty 2020, 18:51

Wszystko zależy jakie masz oczekiwania co do sprzętu. Ja znów szukam jakiegoś sprzętu do domu, bardziej chyba laptop niż komputer. Trochę poszukałam w sieci i proszę, tutaj : https://itnes.pl/laptopy-hp-250-g7/hp-2 ... 0-pro.html - mam w czym wybierać. Chcę się jeszcze brata poradzić jak do mnie przyjedzie, ale myślę że te propozycje są jak najbardziej ok. No i ceny bardzo dobre do tego.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 03 sty 2020, 18:48

:)

Re: Własna firma

autor: MadziaS » 22 gru 2019, 12:36

Tez uwazam, ze komputery poleasingowe to moze byc dobra opcja, nawet jesli chodzi o firme. Szczegolnie mniejsze firmy, gdzie kazda zaoszczedzona zlotowka jest bardzo cenna! A taki sprzet jest przeciez takze pelnowartosciowy. Firmy sprzedaja takie laptopy uzywane udzielajac swojej gwarancji i dodajac oczywiscie legalny SO.

Re: Własna firma

autor: dziekizanic » 18 gru 2019, 20:48

Zamiast wydawać dużo kasy na nowy sprzęt, warto zastanowić się nad zakupem dobrego sprzętu używanego. Dobry laptop poleasingowy znajdziecie w ofercie sklepu : https://laurem.pl/Laurem-laptopy-poleas ... 3-pol.html . Tu poza laptopami możecie zakupić także komputery stacjonarne a także drukarki i monitory.

Re: Własna firma

autor: Fabia » 30 lis 2019, 13:49

Każda firma powinna pomyśleć o wdrożeniu certyfikatów ISO. To bardzo ważne jeśli chcemy się rozwijać i pozyskać nowych klientów. Wdrożenie ISO może być łatwe, jeśli użyć do tego odpowiednich ludzi. Na http://www.adees.net/ znaleźliśmy pana Adama Sznajdera. Pomógł wdrożyć ISO w naszej firmie, pomoże i w waszej.

Re: Własna firma

autor: marcyś » 28 lis 2019, 12:14

Prowadząc własny biznes należy myśleć długofalowo i nie skupiać się na tym co tu i teraz. Przede wszystkim należy trafić na popyt na rynku, czyli mieć dobry produkt lub usługę. Warto zastanowić się na reklamą, strategią i szkoleniami. Lecz przede wszystkim wprowadzić rozwiązanie służące komfortowi pracy, np. takie: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow .

Re: Własna firma

autor: Antonika » 22 lis 2019, 8:06

Na pewno prowadząc firmę dobrze wiecie, że bez działań reklamowych ciężko o klientów. W obecnych czasach jest to prawie niemożliwe, ale też sporo zależy od branży w jakiej działacie. Interesowaliście się już może reklamą online? Na stronie https://www.eactive.pl/ znajdziecie firmę, która specjalizuje się w tego typu działaniach. Proponują oni kompleksowe usługi SEO i SEM i nie tylko.

Re: Własna firma

autor: Dalla » 18 lis 2019, 18:02

Na pewno warto inwestować w takie audyty SEO https://ibb.media/bariera-widocznosci/seo/audyt-seo/ One są naprawdę bardzo wartościowe. Ta firma mi doradziła w wielu rzeczach, których początkowo nie rozumiałam.

Re: Własna firma

autor: Dalesman » 07 lis 2019, 11:15

Mając sklep internetowy jak radzisz sobie z magazynowaniem i wysyłką towaru? Bo nie wiem, czy słyszałaś, ale są firmy takie jak Omnipack, które zawodowo i profesjonalnie zajmują się takimi rzeczami i proponują usługi z zakresu ecommerce fulfillment. Jest to bardzo fajny i opłacalny pomysł, zwłaszcza na początku rozkręcania interesu, bo za Ciebie przyjmą towar, zmagazynują, spakują i wyślą, czyli odchodzą bardzo duże koszty związane z magazynowaniem i zatrudnianiem pracowników.

Re: Własna firma

autor: ninaa » 31 paź 2019, 21:11

Jeżeli chodzi o mnie to zbudowałam niedawno sklep internetowy na platformie Shoper i teraz zależy mi na skutecznym pozycjonowaniu. Dowiedziałam się ostatnio, że firma https://mayko.pl/seo-shoper-pozycjonowa ... rnetowego/ doskonale sobie radzi z pozycjonowaniem sklepów internetowych. Niezależnie od tego na jakiej platformie one powstają . Czy kojarzycie może tą firmę? Korzystaliście może też z ich usług?

Re: Własna firma

autor: Lydia » 09 paź 2019, 14:40

A myśleliście może o jakiejś własnej firmie związanej z przemysłem produkcyjnym? W wykonaniu wielu wstępnych prac pomóc Wam może firma http://www.tor-bud.pl/budownictwo-przemyslowe.html. ;)

Re: Własna firma

autor: Katierina » 09 paź 2019, 14:08

Jak już mówimy o CRM i innych rzeczach to w jaki sposób zarządzacie sprzedażą ? Sprzedajecie głównie poprzez swój własny sklep internetowy? Czy Wasz sklep jest np zintegrowany z allegro ? Ja tak np mam zrobione właściwie mam to dzięki pewnej platformie czyli tej https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Przez to przynajmniej nie ponoszę wysokich kosztow związanych utrzymaniem sklepu. Mam tez oczywiście integracje z drukarka fiskalną czy bankowością. Jest tutaj też integracja z narzędziem do samodzielniej windykacji należności. Co tylko chcecie. I jeszcze jedno, na pewno wiecie że Rząd wprowadzi zmiany, gdzie będzie obowiązek dziennego raportowania sprzedaży online plikiem JPK. Wspomniana platforma to wszystko już ma.

Re: Własna firma

autor: Dalla » 20 wrz 2019, 16:18

Ja polecam przyjrzeć się temu systemowi CRM https://bs4.pl/ Do zarządzania bazą klientów będzie jak znalazł :D

Re: Własna firma

autor: itada » 21 sie 2019, 4:54

Co by nie powiedzieć, to prędzej czy później będziemy musieli budować świadomość marki, walczyć z konkurencją. A jak to skutecznie zrobić? Zdecydować się na rzetelną kampanię marketingową, opracowaną przez Nakatomi . Będzie ona zawierać między innymi reklamę gadżetami, pozycjonowaniem, SEO, materiałami filmowymi i wieloma innymi. Sprawdźcie sami.

Re: Własna firma

autor: Pamelka » 08 lip 2019, 16:41

Prowadzenie własnej firmy to bardzo duże wyzwanie, trzeba bowiem pamiętać o bardzo wielu istotnych kwestiach. Na przykład, jeśli zatrudniacie w Waszych firmach jakiś pracowników, to musicie wiedzieć, jak powinna wyglądać dokumentacja pracownicza i akta osobowe. Całkiem dużo informacji na ten temat znajdziecie na stronie http://akta-osobowe.pl/, polecam tam zajrzeć w wolnej chwili ;)

Re: Własna firma

autor: monika » 04 lip 2019, 23:21

Prowadząc własną firmę warto pomyśleć o reklamie. Oczywiście najbardziej skuteczna jest reklama w internecie, ale o tradycyjnej też nie powinno się zapominać. Wbrew pozorom przynosi ona duże efekty. My obecnie skupiamy się na gadżetach reklamowych z https://www.tampogadzet.pl/ Gadżety są bardzo dobrej jakosci i nie kosztują wiele. Też pomyśl o tej formie reklamy bo klienci uwielbiają dostawać różne rzeczy za darmo.

Re: Własna firma

autor: wolfs » 11 cze 2019, 9:22

Często korzysta się z takich ofert. Nie inaczej będzie w tym przypadku.

Re: Własna firma

autor: Krawczy » 11 cze 2019, 0:15

Ciekawe jak inni widzą ten temat. Poczekajmy na opinię pozostałych forumowiczów.

Re: Własna firma

autor: ziaro » 06 cze 2019, 17:52

Warto się tutaj dobrze zastanowić. Wybór może nie być taki oczywisty.

Re: Własna firma

autor: el_yate » 06 cze 2019, 14:57

Sprawdź na innych forach czy nie ma takiego wątku. Na pewno ktoś już poruszał tą kwestię.

Własna firma

autor: Dziania » 30 maja 2019, 21:34

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.

Na górę