Trener personalny

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, napisz na: [email protected].

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Trener personalny

Re: Trener personalny

autor: zojanna » 14 sty 2022, 15:21

Zdania na temat korzystania z usług trenera personalnego są podzielone. Ja jestem jednak zdania, że warto. Sama od długiego już czasu ćwiczę pod okiem trenera, którego znalazłam w sieci na https://michalpoklitar.pl/ . Początkowo sama chciałam coś zdziałać na siłowni jednak widziałam, że efekty tego są naprawdę marne. Dlatego postanowiłam spróbować ćwiczyć z trenerem i to była bardzo dobra decyzja. Miałam dopasowane ćwiczenia do swoich możliwości i byłam pilnowana żeby wykonywać je poprawnie technicznie.

Re: Trener personalny

autor: treningś32 » 08 maja 2021, 19:56

Zainwestuj w swój rozwój szkolenie na trenera personalnego żeby być lepszym trenerem głównie osoby się zgłaszają które chcą mieć większe zyski i więcej klientów z prowadzenia treningów personalnych. Dużo osób polecało mi właśnie tą firmę i zgłosiłam się na spotkania indywidualne. Dostałam mnóstwo porad oraz wskazówek co powinnam poprawić i na czym skupić większą uwagę.

Re: Trener personalny

autor: jaśka » 05 sty 2021, 10:19

W zeszłym miesiącu miałam okazję ukończyć kurs https://health-factory.pl/ . Szczerze polecam każdemu kto jeszcze się waha. Kurs składa się z 5 weekendowych zjazdów, program został przygotowany przez czynnych trenerów personalnych, fizjoterapeutów i wykładowców akademickich. Można też dokupić praktyki. Gorąco polecam!

Re: Trener personalny

autor: prąd » 22 lis 2020, 15:53

Korzystałyście kiedyś z pomocy trenera personalnego? Wynajmuję mieszkanie w Bialymstoku i szukam jakiegoś dobrego trenera stąd albo okolic. Jedna znajoma polieciła mi jednego https://wytworniasylwetki.pl, ale nie wiem czy będzie miał jeszcze wolne miejsca. Może Wy znacie jakiś fajnych trenerów, którzy skutecznie zmotywują do działania i schudnięcia

Re: Trener personalny

autor: śmietanka » 04 lis 2020, 19:11

Każdy kto kiedykolwiek myślał o zrobieniu kursu na trenera, powinien pomyśleć o edukacji w https://health-factory.pl/ . W sierpniu skończyłam ich kurs. Profesjonalnie szkolą, kurs jest ze specjalizacją medyczną. Dokupiłam jeszcze praktyki trenerskie i to już full pakiet. Gorąco polecam!

Re: Trener personalny

autor: rudka » 24 lip 2020, 19:56

W tym roku skończyłam kurs na trenera personalnego z https://health-factory.pl/ i bardzo się cieszę, bo w końcu mam odpowiednie przeszkolenie, żeby móc pracować z ludźmi. Mam specjalizację medyczną, więc mogę trenować też osoby np. po urazach, z chorym kręgosłupem etc. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zająć się kształtowaniem sylwetek Klientów na poważnie.

Re: Trener personalny

autor: Pamelka » 28 paź 2019, 10:47

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne szkolenia instruktorskie między innymi dla trenerów personalnych prowadzi również firma szkoleniowa Kar Group, z ofertą której możesz zapoznać się na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkole ... uktorskie/. Moim zdaniem warto, bo jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów.

Trener personalny

autor: Kawoszka » 28 paź 2019, 10:37

Gdzie zrobię kurs na trenera personalnego?

Na górę