Kancelaria

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 349
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Kancelaria

Post autor: dziekizanic »

Cześć :)

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej kancelarii, która zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego a nawet karnego, to zachęcam was do sprawdzenia tej strony : https://jrkancelaria.pl/ Pracują tam sami profesjonaliści, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem :)

Awatar użytkownika
terenia
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:16

Re: Kancelaria

Post autor: terenia »

Myślę, że w tym zakresie najbardziej doświadczony będzie mec. Cejrowski, ma spore sukcesy, ogromna wiedzę i doświadczenie - Trójmiasto

Awatar użytkownika
jimmy.tromp
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2020, 15:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Kancelaria

Post autor: jimmy.tromp »

Bardzo chętnie podejmę temat pełnomocnictwa notarialnego. Czy ktoś z Was orientował się w tym temacie? Jeżeli pełnomocnictwo notarialne dotyczy sytuacji sprzedaży lub nabycia określonej nieruchomości, wówczas powinno zawierać opis danej nieruchomości z uwzględnieniem jej położenia i numeru księgi wieczystej. Tyle dowiedziałam się z sieci.

Awatar użytkownika
lehnerdewitt
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 13:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Kancelaria

Post autor: lehnerdewitt »

Mam ubezpieczenie, z którego teraz mam prawo uzyskać odszkodowanie. I trochę się obawiam, że teraz ubezpieczyciel będzie kombinował. Gdzie najlepiej szukać pomocy?
________________________________________________________
prawo medyczne praca

Awatar użytkownika
adamka
Posty: 30
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Kancelaria

Post autor: adamka »

Jeśli mamy bardzo poważną sprawę to trzeba skorzystać z pomocy dobrego adwokata. Wiem, że w Szczecinie w kancelarii adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie uda się uzyskać profesjonalną pomoc. Podejście tego adwokata pozwoli wygrać każdą sprawę.

tośka

Re: Kancelaria

Post autor: tośka »

Czasem można bez pomocy prawnika rozwiązać swój problem. Na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://lexsecure.pl/blog . jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o kwestie prawne. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można z tego miejsca czerpać wiedzę i ją wykorzystać.

ODPOWIEDZ