Mamy chorego kotka

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Mamy chorego kotka

Post autor: olka »

Hej. Po ostatniej wizycie u weterynarza okazało się, że nasz kotek ma chore nerki. Czy możecie nam podpowiedzieć, jak o niego dbać? Żeby poczuł się lepiej?

https://mirapolnext.pl/inhalator-philips-respironics-family-ref91490-p-312.html

Awatar użytkownika
escape
Posty: 63
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: escape »

Współczuję, bo jednak chore zwierzątko to przykry widok. Nerki to akurat ważny organ i bez niego kotek nie będzie mógł szczęśliwie żyć, ale oprócz leków, będziesz mogła mu podawać takie Karmy dla kotów Z niewydolnością nerek . One mniej obciążają żołądek i nerki i na pewno dzięki nim zwierzątko lepiej się poczuje. A tak coś jeszcze zapisał weterynarz? Jestem ciekawa zaleceń.

nite eyes

Awatar użytkownika
domi8
Posty: 7
Rejestracja: 29 gru 2019, 14:40

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: domi8 »

To weterynarz powinien zalecić karmę. Obowiązkowe też są regularne kontrole. Może czas zmienić gabinet? Jeśli jesteś z Krakowa, to na Zachodniej masz Zdrowie Pupila. Tam przyjmuje świetna specjalistka!

sudocrem dla niemowląt

Awatar użytkownika
monika
Posty: 21
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:06

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: monika »

Bardzo dużo informacji na temat chorób kotów i psów znajdziesz tutaj https://cowsierscipiszczy.pl/ Zapoznaj się z nimi w wolnej chwili. Znajdziesz tam mnóstwo rzetelnych wskazówek, dzięki którym będziesz wiedziała na jakie zachowania kota zwracać szczególną uwagę.

objawy choroby aids

Awatar użytkownika
jacobi.hollis
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2020, 21:40
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: jacobi.hollis »

Według mnie trzeba zabrać kota do kliniki, gdzie zostaną wykonane odpowiednie badania z użyciem tomografu weterynaryjnego https://www.klinikakurosz.pl/pl/tomografia.html, który pozwala na pokazanie różnych części ciała na ekranie komputera poprzez wykorzystanie promieni rentgena. Badanie wykonuje się aby wykluczyć uszkodzenia organów wewnętrznych, ale także w celu wykrycia chorób.

otrivin allergy wycofany

Awatar użytkownika
welch.ashly
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2020, 17:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: welch.ashly »

Weterynarza powinna cechować chęć nieustannego uczenia się w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Ma to związek chociażby z tym, że weterynaria w ostatnich latach mocno się rozwinęła i wymaga nie tylko wiedzy medycznej, lecz również technicznej. Weterynarz http://for-animals.pl/weterynarz cieszy się podobnym statusem społecznym, jak lekarz.

Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: rumaczek »

Faktycznie takie coś jest zawsze przykre i moim zdaniem zdecydowanie musi on wrócić szybko do zdrowia. Myślę, że na pewno warto także podawać mu najlepszą karmę. Jak widziałem ranking karm dla kotów w 2021 roku to już wiem na jaką najlepiej jest się zdecydować.

Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 103
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Mamy chorego kotka

Post autor: Lydia »

W wielu przypadkach najlepszym wyjściem będzie wybranie się do gabinetu weterynaryjnego w którym otrzymacie odpowiednią pomoc. Grunt to jednak wybrać takie miejsce, w którym specjaliści będą mieć odpowiednie doświadczenie. Osobiście polecam zajrzeć na http://www.weterynarzwesola.pl/. Znajduje się tam kontakt do gabinetu w Warszawie, który szczerze polecam.

sm to sf

ODPOWIEDZ