Odzyskanie pieniędzyc

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
Katierina
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:13

Odzyskanie pieniędzyc

Post autor: Katierina »

Cześć. Pisze w takiej sprawie, a mianowicie mam klienta, który nie płaci mi dwóch faktur. Prawde mówiąc, chcę odzyskać po prostu moje pieniądze za wykonaną usługę. Nie pomogło prośbami, groźbami w związku z czym szukam jakiejs dobrej kancelarii, która pomoże mi w odzyskaniu pieniędzy. Czy znacie może jakąś dobra kancelarię ? Czytałam bardzo wiele dobrego o Solventoir - firmie z Wrocławia. Pomoże ktoś ?

zszywka tapety

Rafał

Re: Odzyskanie pieniędzyc

Post autor: Rafał »

Oprogramowanie Melpe jest to program do faktur online, dzięki któremu firma będzie pod kontrolą.
Oprócz wystawiania dokumentów sprzedaży oferuje ono dostępna narzędzi planowania sprzedaży, a także ściągania zobowiązań. Pozwala na tworzenie rachunków w dowolnym miejscu, w dogodnym czasie i z jakiegokolwiek urządzenia. Dodatkowo każdy pracownik może mieć osobiste konto, dzięki któremu będzie miał dostęp do odpowiednich funkcji. Program jest wszechstronny i umożliwia także sprawdzanie kontrahentów na białej liście podatników. Melpe jest nieustannie aktualizowane, co sprawia, że wszystkie stworzone w nim dokumenty będą zgodne z polskim prawem.

https://mirapolnext.pl/robot-wielofunkcyjny-hoffen-chef-express-t9532-p-17535.html

Miłosz

Re: Odzyskanie pieniędzyc

Post autor: Miłosz »

W niektórych programach do faktur jest możliwość windykacji. Uważam, że jest to dobry pomysł i przydatna funkcja dla wielu przedsiębiorców. Osobiście lubię w Melpe to, że pokazuje mi statusy faktur i nie muszę grzebać w dokumentach, żeby dowiedzieć się, kto jeszcze i nie zapłacił.

kosmetyki naturalne francuskie

Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 103
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Odzyskanie pieniędzyc

Post autor: Lydia »

Są specjalistyczne firmy, które zajmują się takimi zadaniami. Sami korzystamy z usług jednej z nich, a jeśli bylibyście zainteresowani takimi usługami to polecam zajrzeć na stronę https://www.icg-group.com/. Są bardzo skuteczni i nigdy się na nich nie zawiedliśmy.

stroik skrzypce

ODPOWIEDZ